סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד ענת רותם

ענת רותם
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: וייצמן 107
 
פקס: 09-7678869
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

ניסיון של מעל 30 שמה בתחום תביעות ביטוח. ייצוג תובעים בתביעות פיצויים נזקי גוף. ניהול תביעות מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי, רשויות מקומיות ועוד.

תחומי עיסוק:
תאונות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,תאונות ילדים,תאונות רחוב

אודות

עו"ד ענת רותם מחזיקה בניסיון של למעלה משלושה עשורים בתחום תביעות הביטוח. בעבר עבדה בחברת ביטוח וכן ייצגה חברות ביטוח בתביעות מול אנשים פרטיים וכך רכשה נסיון בניהול התיק גם "מהצד השני ".

 

 תחת ידיה המקצועיות של עו"ד רותם עברו אלפי תיקים ותחום ההתמחות הספציפי שלה, כפי שהתגבש מתוקף ניסיונה הרב הוא ייצוג תובעים בתביעות פיצויים כנגד נזקי גוף מכל הסוגים האפשריים. בין היתר מדובר על תאונות דרכים, תאונות עבודה ,נפילות ברשות ציבורית, תאונות תלמידים, ועוד.

 

כיום משרד עו"ד ענת רותם מייצג אך ורק תובעים וכך אין כל חשש לניגוד אינטרסים עם חברות הביטוח והמוסדות השונים. תחומי ההתמחות של המשרד הם תביעות נזקי גוף כתוצאה ממקרים של רשלנות, תאונות דרכים, עבודה, תלמידים ,תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי, תביעות נגד חברות הביטוח השונות לרבות תביעות ביטוח ע"פ פוליסת ביטוח חיים, תביעות נגד רשויות מקומיות ועוד .

 

 פגישת הייעוץ הראשונה ניתנת חינם וללא כל התחייבות ושכר הטרחה ברוב המקרים הינו על בסיס אחוזים מסכום התביעה בלבד. בכל מקרה  אין צורך להשיג מימון ראשוני לצורך הטיפול בתיק ושכר הטרחה ישולם רק עם סיום הטיפול בתביעה.

 

עו"ד רותם מטפלת בכל תיק באופן אישי ומסור מתחילתו ועד סופו וכל אין כל חשש שהתיק שלכם יגיע לידיו של עו"ד צעיר ובלתי מנוסה שאינו מתמצא בדינים השונים לעומק. המקצועיות והידע הנרחב של עו"ד רותם עומדים לשירותכם.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: