סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין עיקול מטלטלין (2)

ראש ההוצאה לפועל רשאי מתוקף תפקידו להוציא צו עיקול כנגד מטלטלין המצויים בבעלותו או בחזקתו של אדם החייב כספים לצד אחר. לעיתים קרובות פונים נושים אל ההוצאה לפועל על מנת לפתוח בהליכי העיקול, וזאת במטרה להגביר את הלחץ על החייב, למנוע ממנו להשתמש באותם מטלטלין למטרות שונות, להגן על עצמם מפני התחמקות מתשלום, ואף להביא למכירת המטלטלין כנגד סכומי החוב. יש לציין כי מדובר בהליכים טעונים המצריכים לא אחת ידע משפטי ובקיאות בתקנות ההוצאה לפועל. לכן, כדאי להסתייע בשירותיהם של עורכי דין המתמחים בהליכי ההוצל"פ בכלל ובעיקול מטלטלין בפרט.
 

תחת הגדרת המטלטלין נכללים פריטים מגוונים, כגון רכבים, בתים וחפצים, ומכאן שלגביהם ניתן להוציא צו עיקול. יחד עם זאת, קיימות הנחיות מפורשות לגבי מטלטלין שאותם אי אפשר לעקל, כדוגמת פריטים הנחוצים לאדם נכה, ציודים הנחוצים לצורך פרנסתו, וכן חפצים חיוניים והכרחיים לקיום חייו שלו ושל ובני משפחתו. עורכי דין המתמחים בעיקול מטלטלין עשויים להנחות ולייצג את הזוכה, ולעיתים עומדים לימין החייב המבקש להסיר את צו העיקול או לדחות את מכירת המטלטלין שעוקלו. אנו מזמינים אתכם לפנות אל המומחים שברשימה הבאה על מנת לקבל תשובות מקצועיות, וכן סיוע, ליווי וייצוג במקרה הצורך.

 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד עיקול מטלטלין
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד עיקול מטלטלין

  צור קשר עם עורכי דין בתחום עיקול מטלטלין

 • עו"ד רוית כהן שיינר

  רוית כהן - שיינר, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין בתחום המשפט אזרחי מסחרי, דיני מקרקעין והוצאה לפועל

  תחומי עיסוק: חוזה מקרקעין,קניית דירה,גביית חובות,עיקול מטלטלין,עיקולים,פשיטת רגל

 • עו"ד איגי בקרמן

  איגי בקרמן, עו"ד

  שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול העוסק בתחום המשפט האזרחי מסחרי, לרבות בתחום ההוצאה לפעול ודיני משפחה.

  תחומי עיסוק: איחוד תיקים,איתור חייבים,גביית חובות,דיני שטרות,הגבלת רישיון הנהיגה ,הוצל"פ,הסדר חובות,הקפאת הליכים,חובות,חקירת יכולת,טענת פרעתי,ייצוג זוכים,כינוס נכסים,מוגבל באמצעים,עיכוב יציאה מהארץ,עיקול מטלטלין,עיקולים,ערבויות,פסק דין הצהרתי,פשיטת רגל,צו מאסר,צו תשלומים

הודעות אחרונות בפורומים