סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין עיכוב יציאה מהארץ (3)

על פי חוק ההוצאה לפועל רשאי הרשם להוציא צו עיכוב יציאה מהארץ כנגד בעל חוב. מדובר בסמכות חשובה ביותר שכן לעיתים יוצאים חייבים את הארץ ואינם שבים, בעוד הזוכה עצמו נותר במצב כלכלי קשה. עם זאת, יש לציין כי הוצאת צו לעיכוב יציאתו של אדם מהארץ איננה עניין של מה בכך, מאחר והגבלה זו פוגעת בזכותו היסודית לחופש תנועה. לכן, בין אם אתם מתכוונים לפנות אל ההוצאה לפועל להוצאת צו עיכוב יציאה, ובין אם הינכם עומדים בפני צו שכזה, חשוב מאוד להסתייע בשירותיהם של עורכי דין המתמחים בהליכי עיכוב יציאה.
 

אחת הדוגמאות הנפוצות לפגיעה בחייב דווקא, מתרחשת כאשר הזוכה מעוניין להפעיל עליו לחצים על מנת להביאו לתשלום מהיר של החוב. במקרה זה עשוי החייב להסתייע בשירותי עורכי דין אשר יעזרו לו להציג את טענתו, וכך להביא לביטול צו עיכוב היציאה. כמו כן, חשוב לדעת כי על הזוכה מוטלת החובה להוכיח שיציאתו של החייב מהארץ עלולה לסכן את תשלום החוב, ובכל מקרה עשוי הרשם לאשר את היציאה כנגד הפקדה של ערובה כלשהי. מובן שעל הכף מונחות השלכות כבדות משקל, הן עבור הזוכה והן עבור החייב, ולכן אנו מזמינים אתכם להסתייע ברשימת המומחים שלהלן על מנת לקבל ייעוץ משפטי הולם.

 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד עיכוב יציאה מהארץ
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד עיכוב יציאה מהארץ

  צור קשר עם עורכי דין בתחום עיכוב יציאה מהארץ

 • עו"ד שלי גרשט

  שלי גרשט, עו"ד

  עו"ד המתמחה בהוצאה לפועל ופשיטות רגל.

  תחומי עיסוק: איחוד תיקים,הגבלת רישיון הנהיגה ,מוגבל באמצעים,עיכוב יציאה מהארץ,עיקולים,פשיטת רגל

 • מריאנה לי

  מריאנה לי, עו"ד

  תחומי עיסוק: איחוד תיקים,הגבלת רישיון הנהיגה ,הסדר חובות,עיכוב יציאה מהארץ,עיקולים

 • עו"ד איגי בקרמן

  איגי בקרמן, עו"ד

  שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול העוסק בתחום המשפט האזרחי מסחרי, לרבות בתחום ההוצאה לפעול ודיני משפחה.

  תחומי עיסוק: איחוד תיקים,איתור חייבים,גביית חובות,דיני שטרות,הגבלת רישיון הנהיגה ,הוצל"פ,הסדר חובות,הקפאת הליכים,חובות,חקירת יכולת,טענת פרעתי,ייצוג זוכים,כינוס נכסים,מוגבל באמצעים,עיכוב יציאה מהארץ,עיקול מטלטלין,עיקולים,ערבויות,פסק דין הצהרתי,פשיטת רגל,צו מאסר,צו תשלומים

הודעות אחרונות בפורומים