סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין עורך דין צבאי בחיפה (1)

הטיפול בעבירות שבוצעו במסגרת השירות הצבאי, הן בסדיר והן במילואים, מתנהל במערכת המשפט הצבאית. העבירות יכולות להיות במגוון תחומים, החל מביצוע נפקדות, עריקות, אלימות, עבירות סמים או אובדן נשק ועד לעבירות ריגול או מכירת נשק. 

 
לחייל אשר מועמד לדין בשל עבירה שביצע, עומדות שתי אפשרויות לליווי משפטי: הראשונה היא לקבל סיוע של עורך דין מטעם הצבא, והשנייה היא להיעזר בשירותיו של עורך דין אזרחי. מכיוון שמדובר במערכת צבאית, העשויה להיות מורכבת מאד, והעובדה שבית הדין הצבאי ידוע בהיותו מחמיר בעונשים הניתנים על ידו, יש לקבל החלטה מושכלת. חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין אשר הינו בקיא במערכת המשפט הצבאית ויודע היטב את הנהלים והחוקים הקיימים בה, כך יוכל להתמודד עם המקרה באופן הנכון והטוב ביותר.
 
סיועם של עורכי דין הבקיאים במשפט צבאי יכול להיות קריטי עבורכם הן מבחינת מידת העונש והן ביכולתם לעשות את כל המאמצים לכך שסעיף האישום במידה ויתקיים, לא יגרור רישום במרשם הפלילי האזרחי. 
 
באתר שלפניכם תמצאו רשימה של עורכי דין המתמחים במשפט הצבאי שיוכלו לעזור לכם להתמודד עם ההאשמות השונות שביצעתם במסגרת השירות שלכם, ויציעו לכם את הסיוע המתאים. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד עורך דין צבאי
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד עורך דין צבאי

  צור קשר עם עורכי דין בתחום עורך דין צבאי

 • עו"ד דנה נוף

  דנה נוף, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין לתחום דיני משפחה ומשפט צבאי הממוקם בתל אביב וחיפה.

  תחומי עיסוק: גירושין,ידועים בציבור,צוואה,משפט צבאי פלילי,נפגעי עבירה,עורך דין צבאי,רישום פלילי