סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין עובדים זרים (3)

עובד זר? מעוניין לדעת מהם תנאי ההעסקה להם אתה זכאי על פי חוק? מהן החובות החלות על מעביד המעסיק עובד זר? כיצד להעסיק עובד זר בצורה חוקית ומי נחשב לעובד זר? במידה ואתם זקוקים למידע משפטי בתחום תוכלו להיעזר בשירותיהם של עורכי דין לייצוג עובדים זרים המופיעים ברשימה שלהלן ולקבל סיוע מתאים. 

 
העובדים הזרים הינם עובדים שאינם נחשבים לאזרחי או תושבי מדינת ישראל. העסקת עובדים זרים ללא היתר מן הממונה נחשבת לעבירה חמורה על פי חוק. במידה וההעסקה נעשית בצורה חוקית, אין להפלות בין העסקת עובד זר לבין עובד ישראלי ויש לאפשר לו את קבלת זכויותיו במלואם החל משכר מינימום וכלה במתן ימי שבתון, חופשה שנתית ואף פיצויי פיטורין. בנוסף, ישנן חובות נוספות החלות על המעביד והפרה שלהן עלולה לגרור להגשת תביעות מצד העובד, לקנסות ואף לענישה פלילית .
 
עורכי דין לייצוג עובדים זרים המופיעים ברשימה שבהמשך העמוד, ישמחו לעמוד לשירותכם, העובדים הזרים, כמו גם המעסיקים המעוניינים להכיר את תנאי ההעסקה וזכויותיהם של העובדים הזרים.
 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד עובדים זרים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד עובדים זרים

  צור קשר עם עורכי דין בתחום עובדים זרים

 • ליאור ארז, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין בתחום הדין הפלילי עם דגש בדיני עבודה וליווי נפגעות בהליך פלילי

  תחומי עיסוק: עובדים זרים,הונאה ומרמה,הטרדה מינית,כתב אישום,מעצר עד תום הליכים

 • ארז כהן, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין לתחום דיני עבודה המטפל במגוון תיקים הקשורים למימוש זכויות עובדים, ייעוץ וייצוג עובדים ומעסיקים וליטיגציה אזרחית.

  תחומי עיסוק: בית הדין לעבודה,הרעת תנאים,זכויות נשים בעבודה,זכויות עובדים,חוזה עבודה,יחסי עובד מעביד,עובדים זרים,פיצויי פיטורין,שימוע בעבודה,שעות נוספות

 • שני בן - שטרית

  שני בן - שטרית, עו"ד

  תחומי עיסוק: בית הדין לעבודה,זכויות עובדים,יחסי עובד מעביד,ייצוג מעסיקים,עובדים זרים

מאמרים אחרונים בנושא עובדים זרים

המדריך להעסקת עובד זר כחוק

העסקת עובד זר היא העסקה לכל דבר. ראו מדריך מקוצר אשר עשוי לסייע לכם בהיערכות לקראת העסקת עובד.