סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד עדי ניב-יגודה

עדי ניב-יגודה
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: יהודה הלוי 129
 
פקס: 03-9224415
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עורך דין עדי ניב-יגודה מגשר מוסמך ומומחה ברשלנות רפואית

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,תאונות דרכים,תאונות עבודה

אודות

עו"ד עדי ניב-יגודה סיים את לימודי התואר הראשון שלו במשפטים בהצטיינות ובמהלכם עבר התמחות בחטיבה לזכויות אדם. בנוסף עו"ד ניב-יגודה הוא בעל תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת תל-אביב עם התמחות במשפט הציבורי ובינואר 2006 קיבל את תעודת המגשר המוסמך שלו באישור הוועדה המייעצת של הנהלת בתי המשפט. בין השנים 2009-2011 כיהן כראש המחלקה המשפטית של האגודה לשמירת זכויות הפרט. 
 
עו"ד ניב-יגודה הוא גם מרצה מבוקש במיטב המוסדות האקדמיים בישראל: הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למשפטים של המכללה האקדמית בנתניה, הפקולטה למשפטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים ועוד. 
 
את משרד עו"ד ניב-יגודה הקים בשנת 2007 ומאז המשרד פועל כמשרד בוטיק אקסקלוסיבי בתחום המשפט הרפואי. השירות שמעניק המשרד ללקוחותיו השונים מתאפיין במקצועיות הגבוהה ביותר בתחום, ביחס אישי במיוחד ובהתאמת השירות לצרכים האישיים של כל לקוח ולקוח. המשרד מתמחה בייצוג ובליווי מקצועי בתחומים של רשלנות רפואית, תאונות דרכים, ביטוחי בריאות, תביעות נזיקין, גישור רפואי, זכויות החולה ועוד. 
 
בימים אלו, במקביל לעבודת המשרד השוטפת, מכהן עו"ד ניב-יגודה כראש היחידה לניהול סיכונים של שרותי בריאות התלמיד (נטלי), כחבר מן המניין בוועד המנהל של האגודה הישראלית לטיפול פליאטיבי, כמנהל האקדמי של פרויקט "מנהיגות" ביחידה לנוער שוחר מדע של אוניברסיטת ת"א וחבר ב- 'ועדת גרמן' לחיזוק הרפואה הציבורית. 
 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: