סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין עבירות שוטרים (0)

חשוד בגין הפרעה לשוטר בעת מילוי תפקידו? מואשם בתקיפה פיזית או מילולית של שוטר? מהו הדין במקרה בו אזרח הותקף על ידי שוטרים? האם המחוקק יצדד בגורם המייצג את החוק או באזרח הפשוט? סוגיות משפטיות אלו נחשבות לסוגיות מורכבות הדורשות ייצוג מקצועי של עורכי דין לטיפול בעבירות של ונגד שוטרים.

 

עבירות שוטרים נחשבות לעבירות שהדין עליהם מחמיר במיוחד. מערכת בתי המשפט בישראל נוהגת ביד קשה כלפי נתבעים אשר פגעו באחת מזרועות החוק הישראלי, קרי משטרת ישראל. כך לדוגמא, תקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו, תיחשב לעבירה פלילית והענישה בגינה תהיה בהתאם לחומרת התקיפה, החל במאסר מינימאלי של 30 ימים וכלה במאסר של עד חמש שנים. ואילו מצידו השני של המתרס, במידה וקיימת עילה, ניתן לתבוע שוטרים, באמצעות עורכי דין לטיפול בעבירות של ונגד שוטרים, אשר עשו שימוש לרעה בכוח משרתם ותקפו אזרחים מן המניין.


כך או כך, ייצוג משפטי מקצועי וראוי, הוא הכרח במקרי עבירות שוטרים. ברשימה שלפניכם תמצאו רשימת עורכי דין אשר ישמחו לעמוד לרשותכם במידה ונקלעתם למצבים מורכבים מסוג זה. 

קרא עוד
  • רשימת עו"ד עבירות שוטרים
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד עבירות שוטרים

מאמרים אחרונים בנושא עבירות שוטרים

פלסטיני שנורה על ידי שוטר ללא הצדקה יפוצה ב-155 אלף שקלים

ד"ר אבו-רחמה, פלסטיני שנורה על ידי שוטר מג"ב ללא הצדקה ב-2005, יקבל מהשוטר פיצויים בסך 150 אלף ש"ח. כך פסק בית משפט השלום בירושלים