סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין עבירות נהג חדש (3)

ישנן לא מעט הגבלות הקבועות בחוק על מי שמוגדר נהג חדש, אך רבים אינם מודעים לכך שגם העונשים המוטלים על נהגים חדשים שעברו עבירות תנועה חמורים מאלו הניתנים לנהגים ותיקים. כנהגים חדשים רישיונכם תקף לתקופה של שנתיים, בהן הוא למעשה ניתן לכם על תנאי. כלומר, באם ביצעתם עבירה ייתכן כי בתום השנתיים שהוקצבו לכם בתור נהגים חדשים תידרשו להוצאה מחודשת של רישיון הנהיגה, כולל טסט ומבחן עיוני.

 
מקרים מסוג זה, קורים לרוב בעקבות עבירות שבגינן נפסל הרישיון לתקופה של למעלה משלושה חדשים. משום כך יש לפנות לגורם מקצועי מוסמך דוגמת עורכי דין לטיפול בעבירות נהג חדש. עורכי דין אשר מתמצאים בדיני התעבורה הם בעלי ידע מעמיק אשר מסייע בהקלה בעונשים, ועשוי לחסוך את מרבית הנזק שנגרם. רבים הם הנהגים החדשים אשר אינם מודעים לחשיבות שבייצוג משפטי מקצועי. יש להיעזר בנושא עם עורכי דין לטיפול בעבירות נהג חדש, משום שהם מומחים בדקויות חוקי התעבורה, ומודעים למצבו המיוחד של מי שמוגדר נהג חדש בעיני החוק. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד עבירות נהג חדש
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד עבירות נהג חדש

  צור קשר עם עורכי דין בתחום עבירות נהג חדש

 • חיים אליה

  חיים אליה, עו"ד

  תחומי עיסוק: המכון הרפואי,נהיגה בשכרות,נהיגה ללא רישיון,עבירות נהג חדש,ערעור תעבורה

 • ערן בן עמי, עו"ד

  משרד בוטיק בתחום דיני התעבורה, ובכלל פורץ דרך בכל הנוגע לתיקי נהיגה בשכרות וסוגיות משפטיות נוספות בתחום

  תחומי עיסוק: דו"ח תנועה,המכון הרפואי,כתב אישום תעבורה,מהירות מופרזת,משפט תעבורה,נהיגה בחוסר זהירות,נהיגה בפסילה,נהיגה בקלות ראש,נהיגה בשכרות,נהיגה ללא רישיון,נהיגה רשלנית,עבירות נהג חדש,עבירות תנועה,ערעור תעבורה,פגע וברח,פסילה מנהלית,קנסות תעבורה,שיטת הניקוד החדשה,שלילת רישיון,תאונה קטלנית

 • רוית בן-עמי עוז, עו"ד

  עורכת דין לדיני תעבורה

  תחומי עיסוק: דו"ח תנועה,מהירות מופרזת,נהיגה בפסילה,נהיגה בשכרות,נהיגה ללא רישיון,נהיגה רשלנית,עבירות נהג חדש,עבירות תנועה,פגע וברח,פסילה מנהלית,קנסות תעבורה,שלילת רישיון

מאמרים אחרונים בנושא עבירות נהג חדש

משפט תעבורה פלילי
תיאוריית הקשר- הקשר בין דין פלילי לתעבורה

הידעתם? דיני התעבורה הם חלק מהדין הפלילי. לכן גם לאחר תאונת דרכים את עשויים למצוא את עצמכם מועמדים למשפט פלילי.

נהגים חדשים
מה אומרים דיני התעבורה על הנהגים החדשים

מיהו נהג חדש? מה החוק במדינת ישראל אומר על הנהגים החדשים? ומה הסיבה שדיני התעבורה כל כך מחמירים איתם?

עו"ד לדיני תעבורה - מתי פונים?

צברתם עבירות תנועה? זומנת למשפט תעבורה? עו"ד אולגה שץ-אברבך במאמר המסביר מתי כדאי לפנות לעו"ד דיני תעבורה ובמה יכולתו לסייע.