סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין עבירות מחשב (3)

הואשמת בגין עבירות מחשב?חשוד בפריצה למאגרי מידע ממוחשבים? הואשמת בהסטה או הפצת שטנה ברשתות החברתיות השונות? עתיד להישפט בגין הפצה של וירוס מחשב? מוצגת לפניכם סוללת עורכי דין לעבירות פליליות המתמחים במתן ייעוץ וליווי משפטיים בגין פשעי מחשב. שירותיהם של עורכי דין עבירות שונות של מחשב יהוו פתרון משמעותי למזעור הנזקים המשפטיים העלולים להיגרם לכם.

טכנולוגיית המחשב הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו וכיום כל אדם, מכל מגדר ובכל גיל ובכל נוהג להשתמש בשירותי המחשב והרשת האינטרנטית בפרט. מאגרי מידע עצומים נחשפו בפני ההמונים והאנונימיות השבירה גרמה לפריצות רבה ולצורך ממשי באכיפת עבירות מחשב שונות. עבירות המחשב נידונות על פי חוק המחשבים והנשפט בגינן עתיד להישפט לתקופת מאסר של שלוש עד חמש שנים.

מאחר ומדובר בערכאה משפטית חדשה יחסית, בתי המשפט נוטים להחמיר עם הנאשמים ואף לגזור עליהם עונשי מאסר בפועל. קיימות עבירות מחשב שונות ומגוונות ורק עורכי דין המתמחים בתחום זה יוכלו לזכותכם או למזער את דינכם. המלצנו היא לפנות בהקדם לשרותיהם של עורכי דין עבירות שונות של מחשב.

קרא עוד
 • רשימת עו"ד עבירות מחשב
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד עבירות מחשב

  צור קשר עם עורכי דין בתחום עבירות מחשב

 • גדעון קוסטא

  גדעון קוסטא, עו"ד

  תחומי עיסוק: הלבנת הון,עבירות כלכליות,עבירות מחשב

 • סיניה חריזי מוזס

  סיניה חריזי מוזס, עו"ד

  שנות ניסיון רבות בשילוב כישורים משפטיים ואישיים בולטים ויושרה אישית באים לידי ביטוי בייצוג בכל תיק ותיק לו נתפרת אסטרטגיה משפטית מנצחת.

  תחומי עיסוק: הפקעות מקרקעין,הפשרת קרקעות,חוזה מקרקעין,חוזי בניה,ליווי פרוייקטים,עסקאות קומבינציה,פירוק שיתוף,קניית דירה,תכנון ובניה,הסדר חובות,חובות,פשיטת רגל,אונס,הונאה ומרמה,הלבנת הון,חנינה,כתב אישום,מעצר עד תום הליכים,מעשה מגונה,עבירות כלכליות,עבירות מין,עבירות מס,צווארון לבן,שוחד,אלימות ותקיפה,עבירות מחשב,עבירות המתה

 • מעיין חיימוביץ, עו"ד

  בעלת משרד הבקיא במשפט פלילי, לרבות ייצוג של עברייני נוער

  תחומי עיסוק: אונס,הונאה ומרמה,חקירה משטרתית,כתב אישום,מעצר עד תום הליכים,מעשה מגונה,סחיטה,סמים,עבירות מין,עבירות נוער,ערעור פלילי,פריצה והתפרצות,רכוש,שוחד,אלימות ותקיפה,עבירות מחשב,שימוע,עבירות המתה