סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד עבד אלרחמן עאסי

עבד אלרחמן עאסי
איזור: ירושלים
טלפון: הצג טלפון
כתובת: הסורג 2
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

שותף ובעלים של משרד עורכי דין לדיני נזיקין

תחומי עיסוק:

אודות

 

עו"ד עבד אלרחמן עאסי בוגר תואר ראשון במשפטים מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל ובוגר תואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת בר אילן, הוא שותף מנהל במשרד עו"ד "גרייבסקי-עאסי" המתמחה בתחום דיני הנזיקין ודיני ביטוח. 
   
הצטרפותו למשרד התבצעה לאחר שעו"ד עאסי התמחה במחלקה הכלכלית של פרקליטות המדינה, וצבר ניסיון רב כשכיר בייצוג נפגעי גוף ורכוש לצד ייצוג חברות הביטוח, באחד מהמשרדים המובילים בישראל המתמחה בדיני הנזיקין. מעבר לכך, לצורך התמקצעות בתחום הרשלנות הרפואית, עו"ד עאסי סיים בהצלחה השתלמות בנושא "רפואה למשפטנים" מטעם הפקולטה לרפואה ולמשפטים באוניברסיטת תל אביב. 
   
כאמור, המשרד העוסק בתחום דיני הנזיקין והביטוח עוסק בייצוג נפגעי גוף ורכוש כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות ברשות הרבים, תאונות עבודה, נזקי רכוש, ייצוג תובעים אל מול הועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי, כולל הגשת ערעורים על החלטות המוסד, ייצוג המערערים בפני בתי הדין לעבודה וכיוצא בזאת. 
   
כחלק מהעקרונות המובילים את מנהלי המשרד, אין המשרד מייצג את חברות הביטוח על מנת להימנע ממצב של ניגוד אינטרסים. יתרה מכך, על מנת להעניק הזדמנות שווה לכל אדם ולבדוק האם קיימת לו עילה לתביעה, דלת המשרד פתוחה בפני כל לקוח, ללא קשר ליכולתו הכלכלית.
 
המשרד משתתף כדרך קבע בתוכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין ומייצג "פרו בונו", נפגעים נטולי יכולת כלכלית. בנוסף לכך, עו"ד עבד אלרחמן עאסי מקפיד להתנדב כיועץ משפטי במספר עמותות וגופים חברתיים לצורך תרומה לקהילה.
 
המשרד בניהולו המשותף של עו"ד עבד אלרחמאן עאסי, לאור ניסיונו והיכרותו עם חברות הביטוח, מעניק ערך מוסף וראייה כוללת בבואו לתכנן את האסטרטגיה המשפטית בה כל תיק יתנהל, זאת לצד ליווי אישי ושיתוף כל לקוח בהתנהלות התיק. הכול על מנת למקסם את סיכויי הצלחתם של לקוחות המשרד עד להשגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: