סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין סמים בירושלים (1)

עבירות סמים נחשבות לעבירות חמורות במיוחד מבין סוגי העבירות השונים. בין אם מדובר בסחר בסמים או שימוש בסמים, מדובר בעבירה קשה והמבצע בה עשוי לקבל עונשים כבדים. עבירות אלו הן עבירות פליליות לכל דבר ולכן גם מצריכות את סיועם של עורכי דין, המתמחים בתחום. עורכי דין העוסקים בתחום עבירות סמים הינם הכתובת המתאימה ביותר שאליה כדאי לפנות במידה ומואשמים בעבירות מסוג זה. 

 
עורכי דין העוסקים בתחום עבירות סמים נחשבים לאחד מאנשי המקצוע הרלבנטיים ביותר לעבירות אלה, שלהם זקוק כל מי שהורשע בעבירה זו ומעוניין להתמודד אל מול המערכות השונות, לרבות המערכת המשפטית והמשטרה בצורה חכמה ונכונה. כדאי בעבירות אלה לפנות אל משרדי עורכי דין בעל ניסיון בסוגיות המשפטיות הקשורות בעבירות של סמים. עורכי דין אלה מלווים את לקוחותיהם החל מהרגע הראשון ולאורך כל הדרך ויכולים להיות אחד הגורמים הדומיננטיים ביותר.  
 
באתר שלפניכם תמצאו רשימה של עורכי דין שישמחו להציע לכם את שירותיהם במידה ונקלעתם למצב שאיננו פשוט, ובעיקר לכזה הקשור בעבירות של סמים.
קרא עוד
  • רשימת עו"ד סמים
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד סמים

    צור קשר עם עורכי דין בתחום סמים

  • יאיר מושיוב, עו"ד

    ניסיון עשיר בייצוג בתיקים פליליים וכן בתיקי תעבורה

    תחומי עיסוק: כתב אישום תעבורה,נהיגה בשכרות,ועדת שחרורים,כתב אישום,מעצר עד תום הליכים,סמים,פריצה והתפרצות,רישום פלילי

מאמרים אחרונים בנושא סמים

לגיליזציה של סמים
מודל אי ההפללה

עו"ד ערן צלניקר, מנהל הפורום הפלילי באתר, במאמר ביקורת על לגיליזציה של סמים בישראל ומודל אי ההפללה המוצע בימים אלו. לדבריו, מדובר במודל "אי ההחלטה". עיינו.

חשוד בסחר בסמים שוחרר ממעצר אחרי שבוע בו לא נחקר על ידי המשטרה

בית משפט השלום בתל אביב שיחרר חשוד בסחר בסמים לאחר שהמשטרה לא חקרה אותו במהלך השבוע שהיה במעצר

אדם שגידל קנאביס בביתו זכה לעונש קל במיוחד: עבודות למען הציבור

גבר בן 40 שנתפס לפני שנתיים כשהוא מגדל קנאביס בביתו, קיבל עונש של עבודות למען הציבור במקום מאסר. השופטת הסכימה להקל בעונש מאחר שהסם שהחזיק היה לצריכה עצמית

פסקי דין אחרונים בנושא סמים

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.