סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין סיוע משפטי בקריית אתא (3)

עולם המשפט משיק כמעט לכל תחום בחיי היום יום שלנו החל מרכישות מוצרים פגומים, וכלה בהחלטות על מיסוד או פירוק הזוגיות. לכן, אין זה מן הנמנע כי בשלב כזה או אחר נזדקק לייעוץ וסיוע משפטי מטעם עורכי דין. יחד עם זאת, לא לכולם יש את המשאבים לפנות ולקבל ייעוץ משפטי פרטי ובדיוק לשם כך קיימים גופים שונים המעניקים סיוע משפטי של עורכי דין בתשלום מופחת ואף ללא עלות כלל.  

 
חלק מן הגופים המעניקים סיוע משפטי של עורכי דין הם האגף לסיוע משפטי במשרד המשפטים המסייע לאזרחי המדינה לקבל סיוע משפטי בנושאים אזרחיים, הוצאה לפועל וכדומה ללא תשלום או בתשלום סמלי בהתאם למצב הכלכלי של כל אינדיבידואל. בעניינים פלילים, המדינה מעמידה לטובת הציבור, סיוע משפטי מטעם הסנגוריה הציבורית.
 
יחד עם זאת, יש עוד לא מעט גופים פרטיים אשר מעניקים סיוע משפטי של עורכי דין כגון עמותות למיניהן ואף משרדי עורכי דין אשר מקצים מזמנם ומנהלים תיקים בשיטת "פרו בונו". על מנת למקסם את סיכויי זכייתכם בתביעה, אל תהססו ופנו לקבלת סיוע משפטי. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד סיוע משפטי
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד סיוע משפטי

  צור קשר עם עורכי דין בתחום סיוע משפטי

 • שמעון שר, עו"ד

  שופט בדימוס, בעלים של משרד עורכי דין בחיפה המתמחה בבוררות וגישור לפתרון סכסוכים, ייעוץ וייצוג משפטי בתיקים אזרחיים ומסחריים.

  תחומי עיסוק: חוזה מסחרי,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,ליטיגציה,סיוע משפטי

 • מתי קוהרי

  מתי קוהרי, עו"ד

  כתיבת מכתבי התראה, הכנת תצהירים והחתמתם, ייעוץ משפטי בתביעות קטנות לרבות סיוע בכתיבת כתבי טענות (כתב תביעה והגנה, תגובה ובקשות ביניים). הכנת צוואות

  תחומי עיסוק: יעוץ משפטי,ליטיגציה,סדר דין מהיר,סיוע משפטי,תביעות קטנות

 • חיים איציקובסקי, עו"ד

  תביעות קטנות - ייעוץ, הכנה וכתיבת תביעות קטנות ע"י עורך דין מקצועי בתחום.

  תחומי עיסוק: יעוץ משפטי,סיוע משפטי,תביעות קטנות