סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין סיוע משפטי (5)

עולם המשפט משיק כמעט לכל תחום בחיי היום יום שלנו החל מרכישות מוצרים פגומים, וכלה בהחלטות על מיסוד או פירוק הזוגיות. לכן, אין זה מן הנמנע כי בשלב כזה או אחר נזדקק לייעוץ וסיוע משפטי מטעם עורכי דין. יחד עם זאת, לא לכולם יש את המשאבים לפנות ולקבל ייעוץ משפטי פרטי ובדיוק לשם כך קיימים גופים שונים המעניקים סיוע משפטי של עורכי דין בתשלום מופחת ואף ללא עלות כלל.  

 
חלק מן הגופים המעניקים סיוע משפטי של עורכי דין הם האגף לסיוע משפטי במשרד המשפטים המסייע לאזרחי המדינה לקבל סיוע משפטי בנושאים אזרחיים, הוצאה לפועל וכדומה ללא תשלום או בתשלום סמלי בהתאם למצב הכלכלי של כל אינדיבידואל. בעניינים פלילים, המדינה מעמידה לטובת הציבור, סיוע משפטי מטעם הסנגוריה הציבורית.
 
יחד עם זאת, יש עוד לא מעט גופים פרטיים אשר מעניקים סיוע משפטי של עורכי דין כגון עמותות למיניהן ואף משרדי עורכי דין אשר מקצים מזמנם ומנהלים תיקים בשיטת "פרו בונו". על מנת למקסם את סיכויי זכייתכם בתביעה, אל תהססו ופנו לקבלת סיוע משפטי. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד סיוע משפטי
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד סיוע משפטי

  צור קשר עם עורכי דין בתחום סיוע משפטי

 • מתי קוהרי

  מתי קוהרי, עו"ד

  כתיבת מכתבי התראה, הכנת תצהירים והחתמתם, ייעוץ משפטי בתביעות קטנות לרבות סיוע בכתיבת כתבי טענות (כתב תביעה והגנה, תגובה ובקשות ביניים). הכנת צוואות

  תחומי עיסוק: יעוץ משפטי,ליטיגציה,סדר דין מהיר,סיוע משפטי,תביעות קטנות

 • שרית לנגה-יצחקי, עו"ד

  עורכת דין לענייני נדל"ן, רשויות מקומיות ודיני עבודה

  תחומי עיסוק: ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,סיוע משפטי,רשויות מקומיות

 • שמחה כהן

  שמחה כהן, עו"ד

  תחומי עיסוק: בנקאות,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,סיוע משפטי,תביעת פיצויים

 • חיים איציקובסקי, עו"ד

  תביעות קטנות - ייעוץ, הכנה וכתיבת תביעות קטנות ע"י עורך דין מקצועי בתחום.

  תחומי עיסוק: נזקי רכוש,לשון הרע,נשיכת כלב,פגיעה בפרטיות,רשלנות מקצועית,הסכם שכירות,סכסוכי שכנים,פינוי שוכר,ביטול חוזה,דיני צרכנות,זיכרון דברים,חוזה מסחרי,חוזה עסקי,חוזה שותפות,עריכת חוזים,תיירות,תקנון חברה,דיני תיירות,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,ליטיגציה,סדר דין מהיר,סיוע משפטי,ערעור,תביעות קטנות,גישור עסקי,הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,פרטיות באינטרנט,תקנון אתר

 • שמעון שר, עו"ד

  שופט בדימוס, בעלים של משרד עורכי דין בחיפה המתמחה בבוררות וגישור לפתרון סכסוכים, ייעוץ וייצוג משפטי בתיקים אזרחיים ומסחריים.

  תחומי עיסוק: חוזה מסחרי,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,ליטיגציה,סיוע משפטי