סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד סיון כהן

סיון כהן
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: מונטיפיורי 9
 
פקס: 03-5173090
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין המתמחה בתחום המעמד האישי ודיני משפחה

תחומי עיסוק:
בית משפט משפחה,הסכם גירושין,הסכם ממון,ירושה,מזונות אישה

אודות

עו"ד סיון כהן, בעלת תואר ראשון במשפטים מטעם המכללה למינהל, תואר אותו סיימה בהצטיינות, וגם תואר שני מטעם אוניברסיטת תל אביב, היא חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2005 /

עו"ד כהן, המתמחה בענייני משפחה, מציעה ללקוחותיה מענה נקודתי בתחום זה ומלווה אותם לאורך כל הדרך, החל משלב הייעוץ הראשוני.
 

עו"ד סיון כהן, שהתמחתה בבית המשפט לענייני משפחה, שממוקם ברמת גן, אצל כבוד השופטת חנה ריש רוטשילד, רכשה ניסיון רב בתחום דיני משפחה וידע מקצועי, שמסייע לה לא מעט במסגרת עבודתה. בהמשך עבדה עו"ד כהן גם אצל עו"ד אדי שגיא, עו"ד רפי שדמי ועו"ד יוסי ויצמן, שם טיפלה בתיקים משפטיים שונים הקשורים לתחום זה וייצגה לקוחות רבים בבתי המשפט לענייני משפחה וגם אל מול בית הדין הרבני.
 

עו"ד סיון כהן מלבד היותה מתמחה בתחום דיני המשפחה, משמשת גם כמגשרת מוסמכת, תואר שאותו רכשה במרכז ליישוב סכסוכים, מטעמה של אוניברסיטת תל אביב. בדרך זו מציעה עו"ד כהן פתרונות נוספים, מלבד הליכים משפטיים, שיכולים גם הם לסייע לא מעט ללקוחות הנאלצים להתמודד עם מקרים לא פשוטים של גירושין, בעיות משמורת ילדים ועוד.
 

משרדה של עו"ד סיון כהן, הממוקם בתל אביב, מתמחה בתחום המעמד האישי ומציע מענה נקודתי לכל לקוח ולקוח, מתוך אמונה שהתמקדות בתחום זה בלבד מאפשרת להציע את הטוב והנכון ביותר ללקוח עצמו. לקוחותיו של המשרד זוכים לשירות ברמה גבוהה, לליווי צמוד לאורך הליכים השונים וגם ליחס אישי, ההכרחי במקרים מסוג זה.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: