סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין סדר דין מהיר בירושלים (2)

לאור העובדה כי קיים עומס אדיר בבתי המשפט וכל תובענה בסדר דין רגיל, עלולה להימשך לא מעט זמן, הומצא הליך הקרוי סדר דין מהיר. סדר דין מהיר נותן מענה פשוט ויעיל לתביעות כספיות אשר סכומן אינו עולה על 75,000 ₪. הדיון בתובענה בסדר דין מהיר מתקיימת בבית משפט שלום, כאשר היושב בדין יכול להיות גם רשם. ייצוג של עורכי דין בהליכים של סדר דין מהיר היא הדרך העיקרית למקסום סיכויי זכייתכם בתביעה. 

 
ניהול תובענה בסדר דין מהיר, אינו פטור מהגשת כתבי תביעה, יחד עם זאת ישנם פרקי זמן קצרים בהם ניתן להגיש את כתבי הטענות כאשר הנתבע יוכל להגיש את כתב ההגנה תוך 45 יום מיום הגשת כתב התביעה. בניגוד לסדר דין רגיל, בסדר דין מהיר ישנה חובת התייצבות של שני הצדדים. 
 
היתרון האדיר בניהול תובענה באמצעות ייצוג של עורכי דין בהליכים של סדר דין מהיר היא האפשרות לסיים את ההליך תוך חצי שנה ממועד הגשת כתב ההגנה האחרון. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד סדר דין מהיר
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד סדר דין מהיר
עו"ד דרור הראלדרור הראלהצג טלפון

  צור קשר עם עורכי דין בתחום סדר דין מהיר

 • חיים איציקובסקי, עו"ד

  תביעות קטנות - ייעוץ, הכנה וכתיבת תביעות קטנות ע"י עורך דין מקצועי בתחום.

  תחומי עיסוק: נזקי רכוש,לשון הרע,נשיכת כלב,פגיעה בפרטיות,רשלנות מקצועית,הסכם שכירות,סכסוכי שכנים,פינוי שוכר,ביטול חוזה,דיני צרכנות,זיכרון דברים,חוזה מסחרי,חוזה עסקי,חוזה שותפות,עריכת חוזים,תיירות,תקנון חברה,דיני תיירות,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,ליטיגציה,סדר דין מהיר,סיוע משפטי,ערעור,תביעות קטנות,גישור עסקי,הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,פרטיות באינטרנט,תקנון אתר

 • דרור הראל

  דרור הראל, עו"ד

  בעל הכרות עמוקה עם הצרכים העסקיים של חברות הפועלות בתחום הייצור, השירותים, בעלי פעילות שיווקית כזו או אחרת אשר מעורבים בה גם מכירות, פיתוח עסקי, ההפצה, קידום מכירות ופרסום.

  תחומי עיסוק: הסכם ממון,ירושה,פיצויי פיטורין,בתים משותפים,הסכם שכירות,גביית חובות,הסדר חובות,גניבת עין,סימן מסחר,ביטול חוזה,דיני חברות,דיני צרכנות,הלוואות,הסכם הפצה,הסכם מייסדים,הסכם סודיות,הקמת חברה,הקמת שותפות,חוזה מסחרי,חוזה עסקי,חוזה שותפות,חוזים,חוזים בינלאומיים,ייבוא ויצוא,יזמות עסקית,מיזוגים ורכישות,עריכת חוזים,פירוק חברות,תביעות כספיות,כתב הגנה,כתב תביעה,סדר דין מהיר,תביעות קטנות,תביעת פיצויים,הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,תקנון אתר