סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין סדר דין מהיר (2)

לאור העובדה כי קיים עומס אדיר בבתי המשפט וכל תובענה בסדר דין רגיל, עלולה להימשך לא מעט זמן, הומצא הליך הקרוי סדר דין מהיר. סדר דין מהיר נותן מענה פשוט ויעיל לתביעות כספיות אשר סכומן אינו עולה על 75,000 ₪. הדיון בתובענה בסדר דין מהיר מתקיימת בבית משפט שלום, כאשר היושב בדין יכול להיות גם רשם. ייצוג של עורכי דין בהליכים של סדר דין מהיר היא הדרך העיקרית למקסום סיכויי זכייתכם בתביעה. 

 
ניהול תובענה בסדר דין מהיר, אינו פטור מהגשת כתבי תביעה, יחד עם זאת ישנם פרקי זמן קצרים בהם ניתן להגיש את כתבי הטענות כאשר הנתבע יוכל להגיש את כתב ההגנה תוך 45 יום מיום הגשת כתב התביעה. בניגוד לסדר דין רגיל, בסדר דין מהיר ישנה חובת התייצבות של שני הצדדים. 
 
היתרון האדיר בניהול תובענה באמצעות ייצוג של עורכי דין בהליכים של סדר דין מהיר היא האפשרות לסיים את ההליך תוך חצי שנה ממועד הגשת כתב ההגנה האחרון. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד סדר דין מהיר
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד סדר דין מהיר

  צור קשר עם עורכי דין בתחום סדר דין מהיר

 • דורון ניכטברגר, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין הממוקם בעזריאלי המייצג פרטיים ועסקים במגוון נושאים לפתרון מחלוקות תוך הימנעות מהגעה לבתי משפט. עורך דין דורון ניכטברגר - עורך דין וכלכלן, בוגר החוג לכלכלה באוניברסיטה העברית (B.A בכלכלה) - עוסק במשפט אזרחי מסחרי עם ניסיון רב בתביעות נגד בנקים.

  תחומי עיסוק: בנקאות,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,סדר דין מהיר

 • מתי קוהרי

  מתי קוהרי, עו"ד

  * צוואות *חוזים והסכמים *ייעוץ משפטי *סדר דין מהר.

  תחומי עיסוק: יעוץ משפטי,ליטיגציה,סדר דין מהיר,סיוע משפטי,תביעות קטנות

הודעות אחרונות בפורומים