סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד נעמי חרותי - פריאל

נעמי חרותי - פריאל
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: לבונטין 17
 
פקס: 035667323
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין העוסק בתחום דיני משפחה והמעמד האישי

תחומי עיסוק:
גירושין,הסדרי ראייה,ידועים בציבור,מזונות אישה,מזונות ילדים

אודות

עו"ד נעמי חרותי - פריאל, בעלת תואר במשפטים מטעם המרכז הבינתחומי וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 2000, מציעה את שירותיה כעו"ד בתחום דיני משפחה ובמסגרת ייצוג לקוחות אל מול בתי המשפט ובתי הדין הרבניים. בנוסף מציעה עו"ד חרותי – פריאל גם שירותי גישור, על מנת לבחון הליכים שונים, שאינם משפטיים, שבמקרים רבים יכולים להקל על ההתמודדות עם ההליך באופן משמעותי.
 

עו"ד חרותי - פריאל, בעלת ניסיון של למעלה מ- 14 שנה בתחום הגירושין והמעמד האישי, מלווה את לקוחותיה לאורך כל התהליך ומציעה להם ידע מקצועי רחב ויחס אישי, שחשוב מאד במהלך הטיפול בתיקים מסוג זה. הכרותה עם הטקטיקות המשפטיות השונות, האופייניות לתהליכי הגירושין וניסיונה הרב מול בתי המשפט במסגרת ייצוג לקוחותיה, מאפשרים לה להציע מענה מדויק ונכון לכל לקוח הנאלץ להתמודד עם מקרה של גירושין או פרידה.
 

משרדה של עו"ד נעמי חרותי - פריאל, הממוקם בתל אביב, הוקם בשנת 2001 ומאז טיפל במאות תיקים בתחום המעמד האישי. המשרד מציע שירותים משפטיים ופתרונות משפטיים שונים, שאינם בהכרח מערבים את בתי המשפט. המשרד מציע אוזן קשבת וליווי מקצועי ברמה גבוהה, כדי לאפשר ללקוח למצוא את המקום המתאים והנכון עבורו, שבעזרתו יוכל לעבור את המשבר.
 

התיקים הרבים, בהם מטפל משרדה של עו"ד חרותי - פריאל, קשורים לנושאים בתחומי רכוש, מזונות אישה, מזונות ילדים, אפוטרופסות, ידועים בציבור, הסדרי ראייה, הסכמי ממון בין בני זוג, ירושות וצוואות ועוד. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: