סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

משרד עו"ד נעמי אסיא

נעמי אסיא
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: הברזל 32 רמת החייל
 
פקס: 03-6444818
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עורכת דין המתמחה בתחום הקניין רוחני, דיני חברות ודיני מקרקעין

תחומי עיסוק:
זכויות יוצרים,סימן מסחר,רישום פטנטים,דיני חברות

אודות

עורכת דין נעמי אסיא הקימה את משרד נעמי אסיא ושות' – עורכי דין, עורכי פטנטים ונוטריונים בשנת 1987 תוך מטרה להוות את חוד החנית בתחום הקניין הרוחני. כיום המשרד מוביל ביד רמה את תחום הקניין הרוחני תוך שימת דגש על דיני המחשבים ודיני האינטרנט. בנוסף, מתמחה המשרד בדיני התאגידים ובכל היבטיו הרבים של המשפט המסחרי. 
 
לקוחות המשרד
 
כמשרד שמלווה את לקוחותיו משלב ההקמה של העסק ועד לפעילותו השוטפת (לרבות גיוס משקיעים, ניהול נושאים מורכבים, רישום קניין רוחני ועוד), מעניק המשרד שירותים לחברות רבות במשק הישראלי ומחוצה לו, החל מחברות סטארט-אפ בראשית דרכן וכלה בחברות מהגדולות והמובילות במשק הישראלי. המשרד בראשותה של עו"ד אסיא מעניק שירותים למגזר הפרטי ולמגזר הציבורי. בין לקוחותיו ניתן למנות בנקים גדולים, חברות ביטוח, חברות ההיי-טק וחברות בינלאומיות.  
 
תחומי העיסוק של המשרד
 
קניין רוחני
הגנה ואכיפת זכויות יוצרים, פטנטים, סימנים מסחר, מדגמים ושמות מתחם.
בידור ומדיה
תכנון, הקמה וליווי של חברות הזנק (סטארט-אפ)
ייעוץ וליווי משפטי לחברות
רישיון וחוזי מחשוב
מקרקעין
גישור ובוררות
ועוד
 
במשרד פועלים אנשי מקצוע רבים בהתמחויות מגוונות על מנת לספק מעטפת כוללת של שירות מקצועי ללא פשרות. בין היתר עובדים במשרד עורכי פטנטים בעלי רשיון ישראלי ואמריקאי ועורכי דין מהשורה הראשונה בתחומם. המשרד מקפיד על אינטגרציה בין ידע לחידושים משפטיים בדינים הישראליים והבינלאומיים כאחד בתחומים בהם הוא מתמחה. 
 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: