סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין נכי צהל – משרד הביטחון באשקלון (0)

נגרם לך נזק גוף בעת שירות בצבא, במשטרה, או במסגרת שירות ביטחון מטעם המדינה ? מעוניין להגיש תביעה כנגד משרד הביטחון, או נדחית על ידי משרד הביטחון קצין התגמולים ? נכה צה"ל – משרד הביטחון  ? סבור כי נגרמה לך נכות או נכות הגבוהה מזו שנקבעה לכם על ידי וועדה רפואית ? רוצה לקבל ליווי של עורך דין בהגשת התביעה ובוועדות הרפואיות ? רוצה לערער על קביעת קצין התגמולים הדוחה את תביעתך להכרה ? להגיש תביעה להחמרת מצב  ?

נכי צה"ל – משרד הביטחון, הגעתם לאתר הנכון. לפניכם עורכי דין אשר יוכלו לעזור לכם בהכרה אל מול קצין התגמולים ובקבלת הפיצוי לו הנכם ראויים לאור הנזק שנגרם לכם.

ההתמודדות מול קצין התגמולים ואנשי המקצוע המלווים אותו, כגון פקידים המנוסים בבירוקרטיה הקשה, עורכי דין מקצועיים ומומחים רפואיים בתחומים השונים, עשויה לעיתים קרובות להיות קשה ולהשפיע במישרין על היקף הזכויות לו תהיו זכאים בסופו יום. לעיתים, פנייה אל עורכי דין לאחר שהוגשה תביעה להכרה, או למשל לאחר שעמדתם כבר בפני וועדה רפואית, עשויה להקשות על המשך ניהול ההליכים ובהתאם על זכויותיכם. חשוב שתדעו כי לא כל קביעה ניתנת לתיקון וכי לא תמיד ישנם פתרונות "קסם".

אשר על כן, טרם קבלת החלטה כלשהי הפותחת בהליך להכרת זכויות, נכי צה"ל – משרד הביטחון יקרים, פנו אל משרד עורכי דין הבקיא בתחום משפטי זה ועמדו על קבלת מלוא המידע הדרוש לכם על מנת לקבל החלטה מושכלת. עורכי הדין שבאתר ישמחו להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם בכל דרך אפשרית במימוש הזכויות.

קרא עוד
  • רשימת עו"ד נכי צהל – משרד הביטחון
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד נכי צהל – משרד הביטחון

הודעות אחרונות בפורומים