סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין נכי צהל – משרד הביטחון (7)

נגרם לך נזק גוף בעת שירות בצבא, במשטרה, או במסגרת שירות ביטחון מטעם המדינה ? מעוניין להגיש תביעה כנגד משרד הביטחון, או נדחית על ידי משרד הביטחון קצין התגמולים ? נכה צה"ל – משרד הביטחון  ? סבור כי נגרמה לך נכות או נכות הגבוהה מזו שנקבעה לכם על ידי וועדה רפואית ? רוצה לקבל ליווי של עורך דין בהגשת התביעה ובוועדות הרפואיות ? רוצה לערער על קביעת קצין התגמולים הדוחה את תביעתך להכרה ? להגיש תביעה להחמרת מצב  ?

נכי צה"ל – משרד הביטחון, הגעתם לאתר הנכון. לפניכם עורכי דין אשר יוכלו לעזור לכם בהכרה אל מול קצין התגמולים ובקבלת הפיצוי לו הנכם ראויים לאור הנזק שנגרם לכם.

ההתמודדות מול קצין התגמולים ואנשי המקצוע המלווים אותו, כגון פקידים המנוסים בבירוקרטיה הקשה, עורכי דין מקצועיים ומומחים רפואיים בתחומים השונים, עשויה לעיתים קרובות להיות קשה ולהשפיע במישרין על היקף הזכויות לו תהיו זכאים בסופו יום. לעיתים, פנייה אל עורכי דין לאחר שהוגשה תביעה להכרה, או למשל לאחר שעמדתם כבר בפני וועדה רפואית, עשויה להקשות על המשך ניהול ההליכים ובהתאם על זכויותיכם. חשוב שתדעו כי לא כל קביעה ניתנת לתיקון וכי לא תמיד ישנם פתרונות "קסם".

אשר על כן, טרם קבלת החלטה כלשהי הפותחת בהליך להכרת זכויות, נכי צה"ל – משרד הביטחון יקרים, פנו אל משרד עורכי דין הבקיא בתחום משפטי זה ועמדו על קבלת מלוא המידע הדרוש לכם על מנת לקבל החלטה מושכלת. עורכי הדין שבאתר ישמחו להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם בכל דרך אפשרית במימוש הזכויות.

קרא עוד
 • רשימת עו"ד נכי צהל – משרד הביטחון
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד נכי צהל – משרד הביטחון
עו"ד רן שפיראעו"ד רן שפיראהצג טלפון

  צור קשר עם עורכי דין בתחום נכי צהל – משרד הביטחון

 • עו"ד יובל קגן

  יובל קגן, משרד עו"ד

  משרד עו"ד התמחה במשפט צבאי, משפט פלילי והמשפט המנהלי, מעניק שירות גם ברוסית ואנגלית.

  תחומי עיסוק: חקירה משטרתית,משפט צבאי פלילי,עבירות כלכליות,עבירות מס,צווארון לבן

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

 • חיים קליר, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין בעל וותק של מעל ל - 30 שנים בתחום דיני נזיקין וביטוח. נחשב לאחד ממשרדי עורכי דין הגדולים בארץ בתחום דיני הביטוח והנזיקין.

  תחומי עיסוק: תאונות,תאונות דרכים,ביטוח חיים,דיני ביטוח

 • עו"ד רן שפירא

  רן שפירא, עו"ד

  עו"ד שותף מייסד ובעלים של משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא

  תחומי עיסוק: רשלנות רפואית בלידה,רשלנות רפואית בהריון,רשלנות רפואית שיניים,רשלנות רפואית בניתוח,רשלנות רפואית בצבא,רשלנות רפואית עיניים,רשלנות רפואית פה ולסת,רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים,רשלנות באבחון

 • עו"ד דן זילברמן

  דן זילברמן, עו"ד

  עומד בראש משרד עורכי הדין דן זילברמן, העוסק בתחום הנזיקין

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,תאונות ילדים

 • רונן לפיד

  רונן לפיד, עו"ד

  תחומי עיסוק: נכי צהל,תגמולים

 • אלדד פלד, עו"ד

  אלוף משנה במילואים וחבר בוועדת צבא ומשפט של לשכת עורכי הדין. ליווי, ייעוץ וייצוג מול רשויות הצבא.

  תחומי עיסוק: משפט צבאי פלילי,נכי צהל