סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין נישואים אזרחיים (4)

האם החוק במדינת ישראל אינו מתיר לכם להינשא? התחלתם בהליך נישואים אזרחיים ונתקלים בסוגיות ובבעיות חוקיות שאינכם יודעים כיצד לפתור אותן? נזקקים להדרכה וייעוץ של עורכי דין נישואים אזרחיים ? אם כן - בסיועם של אנשי המקצוע המופיעים להלן תוכלו לקבל מידע מקיף ומהימן אודות מצבכם המשפטי, זכויותיכם ואופן ההתנהלות הטוב ביותר מצידכם. 

 
חשוב לדעת כי הסמכות היחידה בארץ לנישואים שמוכרת על ידי משרד הפנים, הינה של זו הערכאות הדתית. מדובר בערכאות האוסרות בין היתר על נישואים עם ממזרים, עם בני דתות שונות, או על נישואיהם של כהן עם גרושה. למעשה, נישואים אזרחיים תקפים רק אם התקיימו מחוץ לגבולות המדינה.
 
הנישואים האזרחיים הפכו אמנם לאלטרנטיבה נוחה ומבוקשת בקרב זוגות רבים, אך חשוב לנהלם  באופן מושכל, מקצועי ורציני. זאת מאחר ולהסכמים אלו יהיו השפעות מכריעות על עתיד משפחתכם. בנוסף לכך, נהלי עריכתם של הנישואים האזרחיים משתנים בין מדינות, ויש להכירם מראש. לכן במקרים אלו מומלץ להתייעץ עם עורכי דין נישואים אזרחיים שהינם מקצועיים ומנוסים, והינכם מוזמנים לפנות אל המומחים המופיעים ברשימה הבאה על מנת להבין את היבטיו והשלכותיו של חוזה משמעותי זה.
 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד נישואים אזרחיים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד נישואים אזרחיים

  צור קשר עם עורכי דין בתחום נישואים אזרחיים

 • ישראל זכרי-ה

  ישראל זכרי-ה ל.מ, טוען רבני

  תחומי עיסוק: בית דין רבני,גירושין,טוענים רבניים,ירושה,נישואים אזרחיים,קביעת אבהות

 • לידר פלג

  לידר פלג, עו"ד

  בידיי כלים וניסיון רב לסייע לך לעבור את התקופה הקשה בחייך, אני מייצגת ומלווה משפטית בענייני נישואין, גירושין, עזבונות, נוער, אפוטרופסות, אימוץ ועוד.

  תחומי עיסוק: גירושין,הסכם ממון,מזונות ילדים,נישואים אזרחיים,קביעת אבהות

 • דלית לומיאנסקי, עו"ד

  בעלת משרד לעריכת דין בתחום דיני המשפחה, ובעלת ידע וניסיון מעמיק בנושאי גירושין, ירושות ועיזבונות.

  תחומי עיסוק: גירושין,ירושה,נישואים אזרחיים,עיזבון,צוואה

 • עו"ד אביב סטרול

  אביב סטרול, עו"ד

  שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול המתמחה בתחום דיני המשפחה, ההוצאה לפועל, משפט אזרחי ומסחרי.

  תחומי עיסוק: אלימות במשפחה,אפוטרופוס,בית דין רבני,בית משפט משפחה,גביית מזונות,גירושין,דיני נאמנויות,הורות משותפת,הסדרי ראייה,הסכם גירושין,הסכם לחיים משותפים,הסכם ממון,זוגות חד מיניים,חטיפת ילדים,חלוקת רכוש,ירושה,ידועים בציבור,מזונות אישה,מזונות ילדים,משמורת,נישואים אזרחיים,עיזבון,צוואה,קביעת אבהות