סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

משרד עו"ד נחמני-בר מורין

נחמני-בר מורין
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: המלאכה 43
 
עיר: נתניה
פקס: 09-8651243
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

משרד עורכי דין המספק שירותים משפטיים בתחום הפלילי, פלילי צבאי, דיני עבודה, משפט מנהלי ודיני תכנון ובניה.

תחומי עיסוק:
חקירה משטרתית,משפט צבאי פלילי,עורך דין צבאי,רישום פלילי

אודות

משרד עורכי דין נחמני-בר, מורין מתמחה במספר תחומים:

  • משפט פלילי ופלילי-צבאי
  • דין משמעתי בצבא ובשרות המדינה
  • זכויות אנשי קבע וחיילים בשרות חובה
  • דיני עבודה
  • משפט מנהלי
  • דיני תכנון ובניה

עורכת דין אפרת נחמני-בר, שותפה מייסדת, הינה סא"ל במיל' ששירתה כסגנית הסנגורית הצבאית הראשית. במהלך שנות עבודתה הרבות טיפלה באלפי תיקים פליליים מורכבים וצברה ידע נרחב בתחום. עו"ד נחמני-בר היא בעלת תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, שניהם בהצטיינות. בנוסף היא מילאה את תפקיד הסנגורית הפיקודית וכן את תפקיד התובעת הפיקודית של זרוע היבשה ופיקוד הדרום וכיהנה כעוזרת בכירה לתובע הצבאי הראשי. כיום, עורכת דין נחמני-בר מכהנת גם כסגנית יושב ראש המרכז הישראלי לכבוד האדם.
 

עו"ד סרגיי (דוד) מורין, שותף במשרד,  רס"ן במיל', כיהן כתובע צבאי בכיר וכן כסניגור צבאי ואף שימש כיועץ לראש רשות התאגידים במשרד המשפטים. הוא מחזיק בתואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ומתמחה בליטיגציה וייעוץ בתחום הפלילי, בדגש על מתן שירותי ייצוג וייעוץ למשרדים ממשלתיים בתחום אכיפה פלילית של דיני תכנון ובניה ושל פעילות עסקית תקינה, בתחום המשפט המנהלי, בנושאי צבא ובטחון, בתחום דיני העבודה, ועוד.
 

לצד עו"ד נחמני-בר ועו"ד מורין עובדת עו"ד תמי פוקס-זיו, בעלת תואר ראשון במשפטים אותו סיימה בהצטיינות באוניברסיטת חיפה. עו"ד פוקס-זיו היא בעלת ניסיון עשיר בתחום הפלילי וכן במשפט האזרחי. היא מחזיקה בוותק רב בתחום דיני העבודה, חוקי אנרגיה, אכיפה פלילית, עובדים זרים ועוד.
 

האני מאמין של המשרד
 

תפיסת העולם של המשרד מושתת על ההבנה כי אנשי המקצוע שפועלים בו, עובדים מול בני אדם ולא מול תיקים. אי לכך, הטיפול בכל מקרה ומקרה הוא טיפול שלוקח בחשבון את כל האספקטים שישנם, לרבות שיקולים משפחתיים, שיקולי קריירה, אלמנטים תקשורתיים ועוד.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: