סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין נזקי שריפה (2)

במקרים של שריפה עשויים להיגרם נזקים כבדים במיוחד, שלעיתים גם, אינם מאפשרים המשך של מגורים במבנה עצמו ולעיתים מהווים סכנה של ממש. נזקי שריפה יכולים להיות מסוגים שונים והם יכולים להיגרם גם משריפה קלה ביותר. ביטוח, הכולל כיסויים המתייחסים גם לנזקי שריפה, הוא ביטוח חשוב מאד, ואפשר לרכוש אותו דרך חברות הביטוח השונות. ישנם מצבים בהם נגרמים נזקים אלה ונדרשת פנייה אל חברת הביטוח כדי לממש את הכיסוי המופיעים בפוליסת הביטוח. 

 
פנייה זו, ובמיוחד אם נלווים אליה לא מעט קשיים מצידן של חברות הביטוח, חשוב שתעשה בעזרתם של עורכי דין לייעוץ וייצוג עקב נזקי שריפה. מדובר בתביעות העשויות להיות מורכבות מאד, שכן יש להוכיח שמדובר בנזק שלא נגרם בזדון, או במידה ואכן נגרם בכוונה תחילה, יש לאתר את הגורם לכך ולהביא אותו אל בית המשפט. עורכי הדין, העומדים לרשותם של התובעים, יכולים לסייע להם לקבל את הפיצוי המגיע להם בשל הנזק שנגרם, וכמה שיותר מהר כדי שיוכלו לחזור לשגרת חייהם. 
 
באתר הבא תמצאו רשימה של עורכי דין לייעוץ וייצוג עקב נזקי שריפה, שיעזרו לכם להתמודד במקרים של נזקי שריפה מסוגים שונים. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד נזקי שריפה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד נזקי שריפה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום נזקי שריפה

 • רונן מורנו

  רונן מורנו, עו"ד

  תחומי עיסוק: משכנתא,נזקי שריפה

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין