סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין נזקי פריצה (1)

במצבים של פריצה לבית, לעסק או אפילו לרכב, אנו נאלצים להתמודד עם לא מעט אתגרים, ובעיקר גם לא מעט משימות. הנזקים שעשויים להיגרם בעקבות הפריצה עשויים להוביל להפסדים כספיים קשים וגם לנזקים חמורים נוספים, לרבות עוגמת נפש. ישנם לא מעט מקרים בהם נגנב רכוש יקר, אך גם כזה שהינו בעל ערך סנטימנטלי רב. זו גם הסיבה מדוע חשוב לפנות אל חברת הביטוח ולהגיש את התביעה המתאימה. 

 
פנייה אל עורכי דין, המתמחים בתחום הביטוחים השונים, לרבות עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי נזקי פריצה לרכב, דירה, לעסק וכו', היא הצעד החכם והנכון ביותר. עורכי דין אלה מייצגים את התובע אל מול המערכות השונות, בין אם אלו חברות הביטוח עצמן, חברת השמירה או זו שהציעה את האזעקות במקום וכל גורם אחר, שיכול להיות רלוונטי למקרה. מדובר בעורכי דין בעלי ניסיון של שנים בתחום ובעיקר עם התמחות רלוונטית ויכולת מקצועית ברמה גבוהה. 
 
אנו מביאים לכם כאן, באתר, רשימה של עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי נזקי פריצה לרכב, דירה, לעסק וכו' שישמחו לסייע לכם במידת הצורך בהגשת תביעה בתחום זה ובהתמודדות קלה יותר.  
קרא עוד
 • רשימת עו"ד נזקי פריצה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד נזקי פריצה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום נזקי פריצה

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

מאמרים אחרונים בנושא נזקי פריצה

אי הפעלת אזעקה
בביטוח אין תנאים מקדימים

בית המשפט העליון קבע שפוליסת ביטוח תחול גם אם המבוטח לא התקין את אמצעי הביטחון שדרשה חברת הביטוח – בביטוח אין תנאים מוקדמים