סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין נזקי פח לרכב (1)

במקרים של פגיעה ברכב עשויים להיגרם נזקים מסוגים שונים. נזקי פח לרכב הם אחד הנזקים השכיחים ביותר, המצריכים טיפול מיידי ברכב על מנת להחזיר אותו במהירות אל הכביש. ביטוחי הרכב השונים מציעים כיסויים ביטוחיים העוזרים להתמודד עם נזקים אלה ונזקים נוספים. אמנם רכב עם פגיעה בפח יכול להמשיך לנסוע על הכביש, אולם כדי לאפשר זאת, ובעיקר, כדי למנוע נזקים נוספים, מומלץ לטפל בכך בהקדם ולממש את הזכויות והכיסויים הביטוחיים השונים המגיעים במסגרת ביטוח הרכב, שנרכש קודם לכן. 

 
כדי לקבל את הפיצוי המתאים, חשוב לפנות אל עורכי דין, המתמחים בתחום הביטוחים. נזקים של פח עשויים לעלות לא מעט, ולעיתים גם עשרות אלפי שקלים (בהתאם למידת הפגיעה). בעזרתם של עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי נזקי פח לרכב אפשר לתבוע את חברות הביטוח ולממש את הכיסוי המגיע. עורכי הדין יכולים לייצג את התובע מול בית המשפט בעת הצורך ובעיקר מול חברת הביטוח עצמה. 
 
כאן, באתר, תמצאו רשימה של עורכי דין בתחומים שונים, לרבות עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי נזקי פח לרכב. אתם מוזמנים להיעזר בהם במידת הצורך כדי להתמודד עם התביעה נכון יותר. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד נזקי פח לרכב
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד נזקי פח לרכב

  צור קשר עם עורכי דין בתחום נזקי פח לרכב

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין