סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין נזקי מים (1)

רבים רוכשים ביטוחים מסוגים שונים כדי שברגע האמת, ובמידת הצורך, יוכלו לממש אותם ולקבל את הסיוע המגיע להם. במקרים של נזקי מים שונים ניתן לפנות אל חברות הביטוח כדי לקבל פיצוי כספי שיעזור לשלם את הנזק שנגרם. פיצוי זה מובטח אך ורק במידה ונרכש סוג הביטוח המתאים, המעניק את הכיסוי הנדרש במקרים של נזקים מסוג זה. נזקי מים יכולים להיות בשל דליפות של מים, הצפות, רטיבות וגם עובש. נזקים אלה יכולים לגרום לסכנה ממשית במקום וכן גם לבעיות נוספות. 

 
כדי לתבוע את חברת הביטוח בגין נזקי מים אלה, חשוב לפנות אל עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי נזקי מים, מכוח ביטוח מתאים, שיוכלו להגיש את הסיוע המשפטי הטוב ביותר. עורכי דין אלה הינם עורכי דין המתמחים בתחום הביטוחים וכן גם מכירים את הסוגיות השונות הקשורות בנזקי המים וכל הנלווה לכך. ישנם לא מעט פעמים בהם חברות הביטוח מסרבות לשפות את המבוטח ומערימות עליו לא מעט קשיים. זו גם הסיבה מדוע פנייה מהירה אל עורכי הדין האלה יכולה לעזור להתמודד עם כך נכון וחכם יותר. 
 
באתר הבא תמצאו רשימה של עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי נזקי מים, מכוח ביטוח מתאים שישמחו לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את הסיוע הנדרש. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד נזקי מים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד נזקי מים

  צור קשר עם עורכי דין בתחום נזקי מים

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין