סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין נוטריון בירושלים (1)

לא כל עורך דין הוא נוטריון, אך כל נוטריון הוא עורך דין בהשכלתו ובהכשרתו. על מנת להתמנות כנוטריון יש צורך בוותק של עשר שנים לפחות כעורך דין, חברות בלשכת עורכי הדין בישראל ולהיות בעלי עבר נקי מהרשעות שיש עמן קלון. בסוף תהליך ההסמכה, עורך דין נוטריון נרשם בספר הנוטריונים ומותיר בו את דוגמת חותמתו הייחודית. 

 
תפקידיו של הנוטריון הם מגוונים וכוללים תרגום מסמכים, אימות חתימות, מתן אישורים שונים ועוד. אם אתם נמצאים בהליך לקראת ביצוע רילוקשיין למדינה מעבר לים לצורך לימודים או עבודה, עליכם להמציא לא מעט אישורים כגון תעודות המעידות על השכלה גבוהה, תעודת נישואין ועוד. על מנת שאישורים אלו יהיו קבילים ובעלי תוקף בחו"ל, עליכם לגשת לנוטריון על מנת שיעניק למסמכים חותמת אפוסטיל. במידה ואתם מעוניינים להינשא נישואים אזרחיים בחו"ל עליכם להיעזר בשירותיו של נוטריון לצורך תרגום ואימות המסמכים. 
 
שימו לב, בניגוד לעורך דין "רגיל", שכר טרחתו של עורך דין נוטריון הוא קבוע על פי חוק. את התעריף הקבוע תוכלו למצוא באתר משרד המשפטים. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד נוטריון
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד נוטריון

  צור קשר עם עורכי דין בתחום נוטריון

 • גרשון מאק‬‎

  גרשון מאק‬‎, עו"ד

  אנו מתמחים במשפט אזרחי, מקרקעין, דיני משפחה וירושה ונזיקין. במשרדינו מחלקה לטיפול וייצוג בעניני רשלנות רפואית ומחלקה לטיפול בהוצאה לפועל .

  תחומי עיסוק: גירושין,הסכם ממון,הוצל"פ,ליטיגציה,נוטריון