סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד נאוה סרף – הרשקוביץ

נאוה סרף – הרשקוביץ
איזור: חיפה
טלפון: הצג טלפון
כתובת: פל-ים 15 א'
 הצג טלפון
עיר: חיפה
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין לדיני משפחה הממוקם בחיפה.

תחומי עיסוק:
הסכם ממון,מזונות אישה,מזונות ילדים,משמורת,צוואה

אודות

עו"ד נאוה סרף – הרשקוביץ, בעלת תואר ראשון במשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב ותואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת חיפה, תארים אותם סיימה בהצטיינות.
 

עו"ד סרף – הרשקוביץ מציעה ללקוחותיה מענה משפטי בתחום דיני משפחה ומייצגת אותם בבתי המשפט השונים ברחבי הארץ, וכן בבתי הדין הרבניים. מאחוריה ניסיון של למעלה מ – 15 שנים בתחום, כך הלקוחות זוכים לליווי מקצועי ביותר. במסגרת תפקידה כעורכת דין, לוקחת עו"ד סרף – הרשקוביץ חלק ממאגר מיוחד של עורכי דין, מטעמו של מרכז נוגה, העומד לרשותם של נפגעי עבירה ועוזר להם להתמודד מול ההליכים הפליליים והאזרחיים השונים.
 

משרדה של עו"ד סרף – הרשקוביץ, הממוקם בקריית הממשלה שבחיפה, מציע שירותים משפטיים שונים וייעוץ משפטי ברמה מקצועית גבוהה. המשרד, שכולל גם שירותי גישור, המוצעים על ידי עו"ד סרף – הרשקוביץ, מטפל לא אחת בתיקים משפטיים הקשורים למזונות אישה, מזונות קטינים, תיקים בנושא משמורת ילדים, צוואות, עריכת הסכמי ממון ועוד. בנוסף, מציע המשרד גם מענה משפטי במסגרת תיקים הקשורים לתחום המקרקעין, לתחום החוזים וגם לתחום הנזיקין.
 

עו"ד נאוה סרף – הרשקוביץ מאמינה בשקיפות מלאה, ולכן משתפת את לקוחותיה לאורך כל שלביו של ההליך המשפטי הרלוונטי להם. בנוסף היא מציעה יחס אישי וזאת, כמובן, לצד רמה מקצועית גבוהה מאד ומענה נקודתי לכל לקוח ולקוח.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: