סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין משכנתא (2)

במסגרת קבלת משכנתא, ישנו צורך לרכוש ביטוח משכנתא נלווה, על מנת להבטיח את תשלומיה של משכנתא זו, ובעיקר שאלה לא ייפלו על בני משפחתו של הלווה במידה וייקלע לקושי או משבר מסוים, בעקבותיו לא יוכל לעמוד בתשלומים הנדרשים. במקרים בהם קיים קושי, ניתן להגיש תביעה אל חברת הביטוח ולתבוע את הפיצוי המגיע למבוטח על פי פוליסת הביטוח שאותה רכש מראש. מדובר בביטוח חשוב מאד, אך בו זמנית יש גם לזכור שישנן זכויות העומדות לרשותו של המבוטח במסגרת הביטוח, זכויות המגיעות לו מעצם רכישת פוליסת הביטוח. 

 
כדי להגיש את התביעה או במידה ומדובר בקושי מסוים לבצע זאת, חשוב להיעזר בכתובת המתאימה ובגורם הנכון לעשות זאת. עורכי דין לייצוג בתביעות משכנתא על פי פוליסה יכולים לסייע למבוטח בביטוח המשכנתא לממש את זכויותיו ולקבל פיצוי הולם. עורכי דין לייצוג בתביעות משכנתא על פי פוליסה הינם בעלי ניסיון של שנים ועם הכרות רבה בתחום. הם מסייעים בהתמודדות מול בית המשפט, ובעיקר בהתמודדות מול חברת הביטוח. 
 
באתר הבא תמצאו רשימה של עורכי דין, בעלי ידע בתחום דיני הביטוח, שישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בהגשת התביעה. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד משכנתא
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד משכנתא

  צור קשר עם עורכי דין בתחום משכנתא

 • רונן מורנו

  רונן מורנו, עו"ד

  תחומי עיסוק: משכנתא,נזקי שריפה

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

הודעות אחרונות בפורומים