סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד משה פרץ

משה פרץ
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: ז'בוטינסקי 134
 
עיר: רמת גן
פקס: 036126644
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בתחום צוואות וירושות המעניק ייעוץ וייצוג מקצועי אל מול הגורמים הרלוונטיים.

תחומי עיסוק:
אפוטרופוס,בית משפט משפחה,גירושין,הסכם גירושין,הסכם ממון,ירושה,עיזבון,צוואה,חוזה מקרקעין,חוזי בניה,קניית דירה,הוצל"פ,עיקולים,פשיטת רגל

אודות

משה פרץ עו"ד ונוטריון, מעורכי הדין המנוסים בישראל בתחום הצוואות, הירושות והמקרקעין. הוא בוגר המסלול למשפטים של המכללה למנהל, וחבר בלשכת עורכי הדין מאז שנת 2002. את ההתמחות שלו עשה בתחום המיסוי, במשרדו של עורך הדין דן בן-דרור, פרילנסר במשרד יגאל ארנון. בנוסף עו"ד פרץ עורך צוואות נוטריוניות, הסכמי ממון, טרם נישואין וכדו'.

 

העיסוק המרכזי של עו''ד פרץ כיום,הוא בתחום צוואות וירושות, בו הוא בקיא בתקנות השונות, כמו גם בתקדימים המשפטיים, עד לדקויות מורכבות בחקיקה. במהלך השנים הוא עסק גם בניהול עזבונות ובכינוס נכסים, וכן במינויים מטעמו של בית המשפט לענייני משפחה. בין התיקים אשר היה אחראי עליהם, ניתן למנות כאלה אשר היקפם נאמד במאות מיליוני שקלים.

 

משרדו של עו''ד משה פרץ הינו משרד עצמאי, אשר כולל, בנוסף אליו, מספר עורכי דין שכירים. מעבר לתחומים שהוזכרו, מטפל המשרד גם בנושאים אזרחיים ומעמד אישי, דוגמת הוצאה לפועל, במשפט האזרחי-מסחרי, פש"ר וכן הלאה.

 

הצוות המקצועי של המשרד מעניק ייעוץ מלא בתחומים האמורים, וכן מלווה את לקוחותיו לכל אורך ההליך המשפטי. המשרד מייצג את לקוחותיו אל מול הערכאות המשפטיות הרלוונטיות, ובין השאר בנושאים דוגמת עריכת צוואות, התנגדות לצוואות, צווי ירושה וכן הלאה.

 

בתחום הנדל''ן, מציע עו''ד פרץ ליווי מלא בעסקאות קניה, מכירה והשכרה בכל סדר גודל, עריכת חוזי מכר, תכנוני מס וכן הלאה. הוא מייצג את לקוחותיו גם בסוגיות הנוגעות לתמ''א 38.

 

משרדו של עו"ד פרץ מלווה את לקוחותיו לכל אורך התהליך המשפטי תוך מתן יחס אישי ומקצועי.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: