סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד משה לוין, מהנדס

משה לוין, מהנדס
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: אריאל 4
 
פקס: 03-5715232
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

מהנדס ובעלים של משרד עורכי דין בתחום דיני מקרקעין לרבות תמ"א 38, ייצוג משפטי ומתן חוות דעת למערכות הנדרשות לרבות בתי משפט וועדות.

תחומי עיסוק:
ליקויי בניה,תוספות בניה,תכנון ובניה,תמ"א 38

אודות

עו"ד ומהנדס משה לוין, בוגר הפקולטה למשפטים ב-2006, חבר בלשכת עורכי הדין משנת  2007 , בוגר הטכניון חיפה 1971, פועל במסגרת עבודתו למען לקוחותיו בתחום הנדל"ן, הבנייה, הקבלנות והמקרקעין ומציע שירות אישי, אמין וכן גם ייצוג משפטי ומתן חוות-דעת לכל המערכות הנדרשות, לרבות בית המשפט והוועדות השונות.

 

בהיותו גם מהנדס-אזרחי/מהנדס-בניין בהכשרתו, בוגר הטכניון חיפה משנת 1971, יש ברשותו ידע מקצועי רב, הרלוונטי לתחומים אלה ויכולת להתמודד איתם באופן הנכון תוך היכרותו הרבה את המערכות השונות ואופן התנהלותן.

 

עו"ד [מהנדס] לוין, צבר לא מעט ניסיון לאורך השנים, מתמחה בתיקים משפטיים הקשורים לפרויקטים נדל"ניים ולחוזי קבלנות מסוגים שונים, וכן פועל בתחום הבוררות העסקית,הנדל"ן, תכנון ובנייה והמקרקעין.

 

לצד כל זה מציע עו"ד משה לוין את שירותיו כמגשר, בהיותו בוגר לימודי גישור משנת 2001, ופרקטיקום-גישור מטעם לשכת עוה"ד.

 

משרדו של עו"ד ומהנדס משה לוין, הממוקם בגבעתיים, זמין לקהל הלקוחות ומציע פתרונות משפטיים שונים. עם הפיכתו של פרוייקט תמ"א 38 לפופולארי,מציע את שירותיו גם בתחום זה, בין אם אלה הם פרויקטים קטנים או גדולים.

 

משה לוין מאמין במתן סיוע מדויק לכל צורך, וככזה מציע ליווי צמוד וייעוץ משפטי ברמה גבוהה.

 

בזכות הניסיון שצבר והיכרותו של עו"ד לוין את תחום ההנדסה והמקרקעין, ניתן לקבל ממנו את המענה המתאים ואת הפתרון למחלוקות הן בגישור והן בבוררות, במקרים המתאימים.

 

ניתן לפנות אל המשרד בכל עת וליהנות ממענה מהיר.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: