סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד מעיין חיימוביץ

מעיין חיימוביץ
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: לוי משה11 (מגדל UMI)
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלת משרד הבקיא במשפט פלילי, לרבות ייצוג של עברייני נוער

תחומי עיסוק:
אונס,הונאה ומרמה,חקירה משטרתית,כתב אישום,מעצר עד תום הליכים,סמים,עבירות נוער

אודות

עו"ד חיימוביץ היא בעלת משרד עצמאי בתחומי המשפט הפלילי ועבריינות הנוער, מנהלת פורומים משפטיים באינטרנט, ומספקת ייצוג משפטי מקצועי לבגירים ולבני נוער הנדרשים להגנה בפני החוק.

 
את דרכה בין כותלי מערכת המשפט, החלה עו"ד חיימוביץ כבר במהלך לימודיה לתואר ראשון (L.L.B) בפקולטה למשפטים במסלול האקדמי של המכללה למנהל, כאשר עבדה באחד המשרדים המובילים בארץ בתחום הפלילי. מאז צברה ניסיון משפטי ופלילי רב בייצוג נאשמים בעבירות שונות של רכוש, סמים, אלימות בדרגות שונות, זיוף ומרמה, עבירות שב"ח- כניסה לא חוקית לארץ ועוד.
 
עו"ד מעיין חיימוביץ מספקת ייצוג וליווי משפטי ואישי לאורך כל הדרך- מהמעצר הראשוני, המשך בשלב הגשת כתבי האישום וההתמודדות בבית המשפט, טיפול בהליכי הערר והערעור, וכלה בהגשת עתירות לחנינה ולועדת שחרור ופניות אסירים אחרות. עו"ד חיימוביץ  מטפלת  אף בבקשות למחיקת רישום פלילי לצורך הנפקת "תעודת יושר".
 
על מנת להעשיר את ארגז הכלים העומד לרשותה ולעזור ללקוחותיה בצורה הטובה ביותר, עברה עו"ד מעיין חיימוביץ הכשרה גם בגישור והיא בעלת תעודת מגשרת (A.D.R)  מטעם המרכז ליישוב סכסוכים ומחלוקות בנווה צדק.
 
כמי שמתמחה במשפט הפלילי מחד ובהובלת תהליכי גישור מאידך, מספקת עו"ד חיימוביץ הן ידע וניסיון משפטיים-מקצועיים והן יחס אישי, כל זאת במהלך ההתמודדות הלא פשוטה עם הערכאות המשפטיות ושאר הגורמים המעורבים.
 
האשמות בפלילים, תלונות, מעצרים, זימונים לבתי משפט והליכים פליליים שונים, הם חוויות מפחידות, קשות ומתסכלות. עו"ד מעיין חיימוביץ מכירה את התהליך המורכב על כל שלביו וסודותיו. היא מכירה את זכויותיהם של העומדים לדין, באופן שהם עצמם אינם מסוגלים להכיר, ותדאג לעמוד על כך שיקבלו אותן בכל מחיר. 
 
עורכת הדין מעיין חיימוביץ המתמחה במשפט הפלילי על כל היבטיו, מעניקה ללקוחותיה ליווי צמוד, אוזן קשבת וזמינות מלאה- עשרים וארבע שעות ביממה.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: