סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין מס רכישה (2)

מעוניינים לבצע עסקת מקרקעין? מתכננים לקנות דירה ראשונה? רוצים להכיר את זכויותיכם ולדעת אם מגיעות לכם הקלות בתשלום מס רכישה? אם כן, כדאי שתיעזרו בשירותיהם של עורכי דין לייצוג בנושא מס רכישה. חשוב לדעת כי שיעור מס הרכישה הינו קבוע, ונקבע על פי מחיר הנכס, סוג הקרקע ואפיונם של הרוכשים. זהו מס מדורג המתעדכן בכל שנה בהתאם למדד.

 

יש לציין כי בשנים האחרונות הופחת גובה המס באופן משמעותי, ומוענקים הקלות ופטורים לרוכשי דירה ראשונה וליחידים המעוניינים לקנות נכס חדש. לדוגמא, רוכשי דירה יחידה פטורים ממס רכישה בסכום קניה של עד מיליון שקלים, ואילו על דירה נוספת משלמים את מלוא המס. יחד עם זאת, עולים חדשים ונכים זכאים להטבות. לא אחת קורה שמתעוררות מחלוקות בגין מיסי רכישה העלולות להגיע לדיונים ולעימותים משפטיים מול הרשויות, ולכן בכל סוגיה ובעיה בתחום מומלץ לפנות אל עורכי דין המייצגים בנושא מס רכישה.

 

לפניכם רשימה מעודכנת של אנשי מקצוע, עימם תוכלו ליצור קשר ולזכות בייצוג משפטי הולם.

 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד מס רכישה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד מס רכישה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום מס רכישה

 • אורית בן ברוך

  אורית בן ברוך, עו"ד

  עו"ד ונוטריון כ 17 שנה. מקצועית ושרותית ביותר. המשרד עוסק בנדל"ן פרטי ועסקי, צוואות וירושות. עסקאות מקרקעין שונות וומגוונות עסקאות יד ראשונה, עסקאות יד שניה, תכנון מס שבח למרובי דירות, טיפול מקדמי ברישום דירה על שם יורשים, הכל משלב תכנון המס נכון וכלה ברישום הדירה בטאבו על שם הרוכש/ מכיררת הדירה.

  תחומי עיסוק: ירושה,צוואה,הערת אזהרה במקרקעין,חוזה מקרקעין,קניית דירה,רישום בטאבו,מיסוי מקרקעין,מס רכישה,מס שבח

 • עידו שחם

  עידו שחם, עו"ד

  תחומי עיסוק: מיסוי בינלאומי,מיסוי מקרקעין,מס רכישה,מס שבח,תכנון מס

מאמרים אחרונים בנושא מס רכישה

דירה למכירה
מכירת דירה

מה עלינו לדעת לפני מכירת הדירה? המדריך המלא, כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול.

חוק מיסוי המקרקעין
פטור ממס שבח לאור הרפורמה בחוקי מיסוי מקרקעין

השינויים החלים במיסוי המקרקעין יוצרים עבורנו הזדמנויות לחסכון במס ומאידך, באם לא נתארגן באופן נכון ובהתאם לשינויים, עלולים לגרום לנו לשלם מיסים בסכומים גבוהים, מהם ניתן עדיין להמנע, באם נתכנן את צעדנו כנדרש.

האם חייבים לשלם מס מקרקעין על מתנה
"נתנו לי בחינם"- למה אני צריך לשלם על זה מס?

נניח וקיבלתם מהוריכם דירה במתנה האם אתם צריכים לשלם מס עבורה ? את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא העוסק במיסוי מקרקעין וחישובי מס למתנות