סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין מס קניה (2)

מס קניה מוכר בחוק כמס עקיף המוטל על ידי הממשלה על צריכת מוצרים, ומהווה אחוז מסוים ממחירו הסיטונאי של המוצר הנקנה. מיסי הקניה מוטלים כיום בישראל על מגוון גדול של מוצרים, החל מסיגריות ואלכוהול ועד לרכבים מיובאים. יחד עם זאת, במקרים רבים ניתן לקבל החזר עבור מס קניה כמו במקרים של חוב אבוד, הטבות לנכים או חומרי גלם המיועדים לייצור מוצרים למטרות ייצוא. לכן, בכל סוגיה הקשורה לתחום חשוב לקבל ייצוג מטעם עורכי דין המתמחים בנושאי מיסוי בכלל ומיסוי קניה בפרט.

 

האם גם אתם מעוניינים בקבלת פטור ממיסי קניה? מבקשים לדעת את זכויותיכם וכיצד ניתן לקבל החזרים עבור מס קניה? לרשותכם רשימה של עורכי דין לייצוג בנושאי מס קניה שהינם בעלי ידע וניסיון בתחום. אנשי המקצוע ישמחו להיפגש עימכם ולענות על כל שאלה ובעיה, יבחנו את זכאותכם לפטור ממיסי קניה, ובמידה ותימצאו זכאים תקבלו מידם הכוונה וייעוץ באשר למימוש הזכויות במלואן. הינכם מוזמנים לפנות אל אנשי המקצוע הבאים לקבלת ייעוץ וסיוע משפטי.

 
קרא עוד
  • רשימת עו"ד מס קניה
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד מס קניה

מאמרים אחרונים בנושא מס קניה

דירה למכירה
מכירת דירה

מה עלינו לדעת לפני מכירת הדירה? המדריך המלא, כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול.

חוק מיסוי המקרקעין
פטור ממס שבח לאור הרפורמה בחוקי מיסוי מקרקעין

השינויים החלים במיסוי המקרקעין יוצרים עבורנו הזדמנויות לחסכון במס ומאידך, באם לא נתארגן באופן נכון ובהתאם לשינויים, עלולים לגרום לנו לשלם מיסים בסכומים גבוהים, מהם ניתן עדיין להמנע, באם נתכנן את צעדנו כנדרש.