סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין מסחר אלקטרוני בקריית אתא (3)

מעוניינים להקים מיזם חדש בתחום המסחר המקוון? עומדים בפני תביעה בגין פרצת אבטחה שהתגלתה באתר המסחר האלקטרוני שלכם? זקוקים לייצוג של עורכי דין המתמחים בתחום ולא מסוגלים לאתר איש מקצוע מנוסה, רציני ואמין?

מאז החל להתפתח אי שם באזור שנות התשעים, עבר המסחר האלקטרוני תמורות רבות וכיום הוא מהווה חלק חשוב מאוד מהפעילות העסקית של רוב החברות הגדולות במשק העולמי והישראלי כאחד. עם זאת, בדיוק כמו בתחום המסחר הקלאסי, גם המסחר האלקטרוני עלול לגרור עוגמת נפש הן מצד צרכנים, הן מצד ספקים והן מצד החברות עצמן.

לעתים מדובר על תקלה במערכת האבטחה של האתר, במקרים אחרים העניין נסוב סביב סחורות שלא סופקו, שירותים שלא ניתנו ועוד. במידה ואתם מחפשים איש מקצוע בכיר מהתחום, הגעתם למקום הנכון. בקטגורית עורכי דין מסחר אלקטרוני תמצאו מבחר של עורכי דין שמתמחים בדיני אינטרנט בדגש על תחום המסחר המקוון. בנוסף, במידה ויש לכם שאלות בנושא, אתם מוזמנים להעלות את השאלות שלכם לפורום המשפטי של עורכי דין מסחר אלקטרוני, וגם לפנות אליהם באופן ישיר בעזרת טופס יצירת הקשר או באמצעות שיחת טלפון פשוטה.

קרא עוד
 • רשימת עו"ד מסחר אלקטרוני
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד מסחר אלקטרוני
עו"ד דרור הראלדרור הראלהצג טלפון

  צור קשר עם עורכי דין בתחום מסחר אלקטרוני

 • דרור הראל

  דרור הראל, עו"ד

  בעל הכרות עמוקה עם הצרכים העסקיים של חברות הפועלות בתחום הייצור, השירותים, בעלי פעילות שיווקית כזו או אחרת אשר מעורבים בה גם מכירות, פיתוח עסקי, ההפצה, קידום מכירות ופרסום.

  תחומי עיסוק: הסכם ממון,ירושה,פיצויי פיטורין,בתים משותפים,הסכם שכירות,גביית חובות,הסדר חובות,גניבת עין,סימן מסחר,ביטול חוזה,דיני חברות,דיני צרכנות,הלוואות,הסכם הפצה,הסכם מייסדים,הסכם סודיות,הקמת חברה,הקמת שותפות,חוזה מסחרי,חוזה עסקי,חוזה שותפות,חוזים,חוזים בינלאומיים,ייבוא ויצוא,יזמות עסקית,מיזוגים ורכישות,עריכת חוזים,פירוק חברות,תביעות כספיות,כתב הגנה,כתב תביעה,סדר דין מהיר,תביעות קטנות,תביעת פיצויים,הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,תקנון אתר

 • חיים איציקובסקי, עו"ד

  תביעות קטנות - ייעוץ, הכנה וכתיבת תביעות קטנות ע"י עורך דין מקצועי בתחום.

  תחומי עיסוק: נזקי רכוש,לשון הרע,נשיכת כלב,פגיעה בפרטיות,רשלנות מקצועית,הסכם שכירות,סכסוכי שכנים,פינוי שוכר,ביטול חוזה,דיני צרכנות,זיכרון דברים,חוזה מסחרי,חוזה עסקי,חוזה שותפות,עריכת חוזים,תיירות,תקנון חברה,דיני תיירות,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,ליטיגציה,סדר דין מהיר,סיוע משפטי,ערעור,תביעות קטנות,גישור עסקי,הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,פרטיות באינטרנט,תקנון אתר

 • Tamir Jonathan Debbi

  Tamir Jonathan Debbi, עו"ד

  תחומי עיסוק: מיסוי בינלאומי,מסחר אלקטרוני,תקנון אתר,ייצוג בארה"ב,דין זר

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא מסחר אלקטרוני

שיתוף קבצים באינטרנט
החוקיות לגבי שיתוף קבצים ברשת

האם זה חוקי? האם שיתוף קבצים יכול לפגוע בזכויות קנייניות? מהי האחריות שחלה על בעלי האתרים?