סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין מיקרוטראומה (4)

האם אתם סובלים מפגיעה או ממחלה הקשורה למקום העבודה? האם נתקלתם בקושי להוכיח את טענותיכם ולזכות בפיצויים המגיעים לכם? זקוקים לייעוץ מטעם עורכי דין המתמחים בהוכחת מיקרוטראומה בעבודה? אם כן – עוה"ד המופיעים ברשימה שלהלן יסייעו לכם להבין ולממש את זכויותיכם. מיקרוטראומה הינה תחום ספציפי בענף מחלות העבודה, אשר התהווה במטרה לתת מענה למצבים שבהם נחשף העובד לגורמים מזיקים זעירים ובכמויות קטנות, לאורך תקופה ארוכה. נפגעי מיקרוטראומה יכולים להגיש תביעות למוסד לביטוח לאומי, לקבל פיצויים וסיוע, ואף להיות מוכרים כנכים. ואולם, יש לציין כי מדובר בתחום קשה להוכחה מאחר שהתובע נדרש לא רק להוכיח את הקשר בין המחלה ובין מקום העבודה, אלא גם את התהוותה לאורך זמן. 

 
עורכי דין המתמחים בהוכחת מיקרוטראומה בעבודה יסייעו לנפגע להכיר את הליכי התביעה השונים, להבין ולהמציא את האישורים הרפואיים, ולהתכונן להופעה בפני וועדות הביטוח הלאומי. 
 
אם נפגעתם אל תוותרו על זכויותיכם! אנו מזמינים אתכם לפנות עוד היום אל עורכי הדין המופיעים ברשימה, על מנת לקבל תשובות ברורות ומקצועיות. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד מיקרוטראומה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד מיקרוטראומה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום מיקרוטראומה

 • עו"ד ירון שמעון

  ירון שמעון, עו"ד

  עו"ד, בעל ידע וניסיון עתיר בתחום דיני הנזיקין והביטוח, לרבות תאונות עבודה ותאונות אופנוע

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונה בחופשה,תאונות עבודה,דרגת נכות,ועדה רפואית,זכויות רפואיות ,מחלת מקצוע,מיקרוטראומה,פגיעה בהולך רגל,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תאונות אופנוע ים,תאונת אופניים,תביעת פיצויים

 • ליאורה קלטניק

  ליאורה קלטניק, עו"ד

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,מיקרוטראומה

 • יוסי לוי

  יוסי לוי, עו"ד

  יחס אישי לכל פונה, העמקה והשקעה בכל תיק שמתקבל לטיפול במשרד. מציאת פתרונות יצירתיים וייעוץ אישי.

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,אחריות רשויות,לשון הרע,תאונות דרכים,מיקרוטראומה

 • כרמי בוסתנאי, עו"ד

  מזה 27 שנים בעל משרד עורכי דין אשר תחום התמחותו העיקרי הוא דיני נזיקין

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,ועדה רפואית,זכויות רפואיות ,מחלת מקצוע,מיקרוטראומה,רשלנות רפואית בלידה,רשלנות רפואית בהריון