סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין מיסוי מוניציפאלי (3)

האם נדרשת לשלם אגרות או היטלים מוגזמים על ידי הרשות המקומית? זקוק לייצוג מול גופים וועדות של העירייה? הלכת לאיבוד בסבך התקנות? בתחתית העמוד מופיעה רשימה של עורכי דין המתמחים בנושאי המיסוי העירוני, אשר ישמחו לעמוד לשירותך. חשוב לדעת כי באופן עקרוני המיסים המוניציפאליים נועדו לשרת את האזרח ולא לפגוע בו, שכן הכספים הנגבים באופן זה משמשים עבור שירותי העירייה כגון תברואה, חינוך ורווחה.

 

יחד עם זאת, לעיתים קרובות מדי גובות העיריות תשלומים שאינם עולים בקנה אחד עם המצב בשטח, כדוגמת ארנונה מוגזמת על שטח בנוי שאינה מדויקת כלל ועיקר. יתר על כן, במקרים אלו מוצא את עצמו האזרח עומד למול גופים וועדות שאינם ממהרים לתקן את השגיאה, או לספק את ההנחה הנדרשת. עורכי דין המתמחים במיסוי עירוני בקיאים בכל התקנות והתנהלות הגופים, בזכויותיו וחובותיו של התושב, ובמסמכים והאישורים הנדרשים לערעור על החלטות.


עורכי הדין שברשימה הבאה ישמחו לעזור לענות על שאלותיכם בתחומי המיסוי העירוני, ובמידת הצורך לייצג אתכם בבית המשפט ומול הרשויות הרלבנטיות.

קרא עוד
 • רשימת עו"ד מיסוי מוניציפאלי
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד מיסוי מוניציפאלי

  צור קשר עם עורכי דין בתחום מיסוי מוניציפאלי

 • עו"ד אריק כהן

  אריק כהן, עו"ד

  מומחה בדיני רשויות מקומיות , מיסוי מוניציפלי , גביה מנהלית והיטלי פיתוח

  תחומי עיסוק: בית הדין לעבודה,גבייה מנהלית,רשויות מקומיות,ארנונה,מיסוי מוניציפאלי

 • דן עראמי

  דן עראמי, עו"ד

  ניסיון רב והיכרות אישית עם גורמים רבים ברשויות ובועדות העירייה. יתרון המביא לעיתים לפיתרון מהיר ויעיל של סוגיות מורכבות ופשוטות כאחד.

  תחומי עיסוק: מיסוי מוניציפאלי

 • סמי בלטר

  סמי בלטר, עו"ד

  תחומי עיסוק: ארנונה,מיסוי מוניציפאלי

מאמרים אחרונים בנושא מיסוי מוניציפאלי

חוק מיסוי המקרקעין
פטור ממס שבח לאור הרפורמה בחוקי מיסוי מקרקעין

השינויים החלים במיסוי המקרקעין יוצרים עבורנו הזדמנויות לחסכון במס ומאידך, באם לא נתארגן באופן נכון ובהתאם לשינויים, עלולים לגרום לנו לשלם מיסים בסכומים גבוהים, מהם ניתן עדיין להמנע, באם נתכנן את צעדנו כנדרש.

חסכון בארנונה לבעלי עסק
בעל עסק? ניתן לחסוך בחיובי הארנונה!

אם גם אתם בעלי עסקים ורוצים לחסוך בחיובי הארנונה, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נציג בפניכם מה כדאי לעשות.

חיוב ארנונה רטרואקטיבי, איך מתמודדים?

קיבלתם חיוב ארנונה רטרואקטיבי לשנים קודמות? עו"ד אריק כהן במאמר חשוב המסביר מהי ארנונה וכיצד ניתן להתמודד עם חיובי ארנונה רטרואקטיביים.