סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד מיכל פוקס-חנינה

מיכל פוקס-חנינה
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: רמז 25
 
עיר: גדרה
פקס: 15-388597111
1 2 3 4 5 
1 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלת משרד עורכי דין המעניק שירותים משפטיים בתחום משפט מסחרי, דיני נזיקין, הוצאה לפועל, תאונות ועוד.

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,תאונות דרכים,תביעת פיצויים,חוזה מקרקעין,פינוי שוכר

אודות

עו"ד מיכל פוקס-חנינה, בעלת תואר במשפטים מטעם המכללה למינהל וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 2010 מציעה את שירותיה המשפטיים בכמה תחומים, על מנת לתת את המענה המדויק לצרכיו של כל לקוח ולקוח. עו"ד פוקס-חנינה, שמתמחה בעיקר בדיני המקרקעין, היא בעלת ניסיון ויכולת מקצועית ברמה גבוהה, וככזו היא מהווה הכתובת, לאלה המחפשים ייעוץ או סיוע משפטי רלוונטי.

 

עו"ד מיכל פוקס-חנינה צברה, במסגרת עבודתה לאורך השנים, ניסיון, המאפשר לה לעמוד לצד לקוחותיה לאורך כל הדרך ולסייע להם תוך התמודדות עם היבטים משפטיים, שלעיתים מורכבים במיוחד.

 

משרדה של עו"ד פוקס-חנינה, שממוקם בגדרה, מאמין בשירות אישי, מקצועי ואיכותי. המשרד מעניק שירותים משפטיים בתחום דיני הנזיקין, בדיני חברות, בהוצאה לפועל וכן בדיני חוזים.

 

בתחום דיני המקרקעין אחראי משרדה של עו"ד פוקס-חנינה על עריכת חוזי מכר וחוזי שכירות, על ביצוע עסקאות וגם על הגשת תביעות הקשורות בכך, לרבות תביעות פינוי.

 

בתחום דיני הנזיקין מציע המשרד את שירותיו בכל הקשור לתביעות בנושא נזקי תאונות דרכים, נזקי גוף כלליים וגם סיוע בהתמודדות אל מול חברות הביטוח. בתחום ההוצאה לפועל פועל המשרד בכל הקשור לפתיחת תיקים, לעיקולים, להגבלות וגם לגבייה, ובתחום דיני חוזים, מסייע משרד זה בכתיבה ועריכתם של חוזים שונים.

 

משרדה של עו"ד פוקס-חנינה עומד לרשות לקוחותיו ומלווה אותם שלב אחר שלב כדי להבטיח מענה נקודתי, יחס אישי ותמורה הולמת ומקצועית. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: