סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד מיכאל ברנע

מיכאל ברנע
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: הרכבת 58
 
פקס: 03-6400650
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עו"ד בעל ניסיון של 20 שנה במתן שירותים לחברות במגזר הפרטי והציבורי, ולמשקיעים פרטיים בכל הקשור לדין מסחרי.

תחומי עיסוק:

אודות

מיכאל (מיקי) ברנע הוא השותף המנהל של משרד ברנע ושות' עורכי דין. משרד ברנע הינו אחד מהמשרדים הבולטים בתחום המשפט המסחרי בישראל והוא כולל כיום כ-40 עורכי דין.
 
את השכלתו המשפטית רכש מיכאל ברנע באוניברסיטת תל אביב. עוד במהלך לימודי התואר הראשון נבחר ברנע כעוזר הוראה של פרופסור יוסף גרוס, אצלו גם התמחה לאחר מכן. במסגרת ההתמחות עסק מיכאל בתחום התאגידים, אשר הפך ברבות השנים לאחד מתחומי ההתמחות העיקריים שלו.
 
לפני כעשר שנים הקים מיכאל את ברנע ושות', משרד עורכי דין המעמיד שירותים משפטיים לחברות, לרבות בתחומי מיזוגים ורכישות, גיוסי הון, תשתיות ומימון פרוייקטים, ליטיגציה, טכנולוגיה, ניירות ערך ושוק ההון, מיסים, אינטרנט, דיני עבודה וחדלות פרעון. המשרד מייצג מגוון רחב של חברות, הן מקומיות והן בינלאומיות ורב לאומיות, פרטיות וציבוריות.
 
למיכאל ניסיון וידע רב בליווי חברות ישראליות אשר מניותיהן נסחרות הן בבורסה הישראלית והן ובבורסה לניירות ערך בלונדון.
המוניטין והניסיון רב השנים של מיכאל ברנע וצוות המשרד הפכו את ברנע ושות' למשרד בעל שם ומוביל בארץ. המשרד דורג לא פעם במדריכי דירוג בינלאומיים כגוןDun's 100, European legal 500, Chambers.
 
מיכאל ברנע, יליד 1961, הוא נשוי ואב לשלושה. לפני שהחל את דרכו המשפטית שירת כאיש קבע בחטיבת המחקר של אמ"ן ואף עסק בנגרות, אשר כיום נותרה בגדר תחביב בלבד.
 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: