סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד מוחמד מג'אדלה

מוחמד מג'אדלה
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: ז'בוטינסקי 35
 
עיר: רמת גן
פקס: 046444210
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

דיני תעבורה, מניעת עונשי מאסר על עבירות תנועה חוזרות, תיקון כתבי אישום, עיכוב הליכים, הפחתת עונשים וסגירת תיקים.

תחומי עיסוק:
כתב אישום תעבורה,משפט תעבורה,עבירות תנועה,פסילה מנהלית,שלילת רישיון

אודות

 

עו"ד מוחמד מג'אדלה סיים את לימודי המשפטים שלו בהצטיינות והינו בעל תעודת השתלמות עומק בדיני התעבורה. את התמחותו עבר במשרד טמיר עורכי דין ברמת גן שעוסק בדיני תעבורה ומאז שסיים את ההתמחות שלו טיפל במגוון רחב של תיקים מורכבים בנושא.

 

עו"ד מג'אדלה עוסק במקצועיות רבה בתחום דיני התעבורה ומדי שנה מצליח למנוע מנהגים רבים עונשי מאסר בגין עבירות תנועה חוזרות. בנוסף עוסק עו"ד מג'אדלה בהשבה של רכבים מושבתים, בביטול פסילות והחזרת רישיונות לנהגים, בתיקון כתבי אישום בעבירות תעבורה, עיכוב הליכים משפטיים וסגירת תיקי תעבורה, הפחתת עונשים ועוד.

 

כיום מערכת המשפט בישראל מעודדת החמרה בענישה של עברייני תנועה ולפיכך גם עבירות שבעבר היו גוררות קנס בלבד, כיום עלולות להוביל לעונשים כבדים ביותר. חשוב להבין שבימינו נהיגה בשעת פסילה לבדה עלולה להוביל למאסר בפועל במקרים רבים. כמובן שהדבר נכון גם לגבי נהיגה בגילופין או בכל מקרה בו הנהג היה מעורב בתאונה בה נגרמו חבלות של ממש.

 

במדינת ישראל דיני התעבורה מתנהלים לפי הדין הפלילי. אי לכך, חשוב לעבוד רק מול עו"ד שבקיא בדין הפלילי ומחזיק בניסיון רב בתיקי תעבורה. עו"ד מג'אדלה סייע לנהגים רבים בשנים האחרונות וישמח לסייע גם לכם. אתם מוזמנים ליצור אתו קשר לשיחת ייעוץ והכוונה.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: