סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד ליאת פסטרנק אלקיים

ליאת פסטרנק אלקיים
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: רפפורט 3, מגדל קניון כפר סבא
 
פקס: 08-9361233
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלת משרד עורכי דין בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי

תחומי עיסוק:
גירושין,הסכם גירושין,ירושה,צוואה,גישור משפחה

אודות

ליאת פסטרנק-אלקיים, עורכת דין, מגשרת ובוררת בעלת ניסיון מקצועי עשיר ומעשי של 13 שנים. משרדנו מייצג בהצלחה לקוחות רבים וידוע בשירותו המקצועי והאישי שהוא מעניק ללקוחותיו. מצוינות משפטית, חשיבה מחוץ לקופסה, פתרונות יצירתיים, יושרה, אמפתיה, שכר טרחה הוגן ושרות אישי – הם ערכים חשובים עבורנו.  

 
עו"ד ליאת פסטרנק-אלקיים החלה את דרכה המקצועית בבית המשפט כמתמחה של כבוד השופטת דפנה בלטמן-קדראי, כיום נשיאת בתי משפט השלום במחוז מרכז, והמשיכה את דרכה במשרדי עורכי דין מובילים בתל אביב כעורכת דין ליטיגטורית בכירה ואחראית על עורכי דין ומתמחים.
 
כל אלה ועוד מעניקים ללקוחות המשרד בטחון שענייניהם המשפטיים מטופלים על הצד הטוב ביותר.
 
אם נפלה ההחלטה על גירושין, משרדנו יעזור לך למצוא פתרון יעיל, אפקטיבי ונכון עבורך, בהתאם למצבך הספציפי. האם כדאי לפנות להליך גישור שיביא להסכם גירושין? או שמא עדיף לך להיות היוזם של הליך משפטי? איזו ערכאה שיפוטית מתאימה לצרכיך – בית המשפט לעניני משפחה או שמא בית הדין הרבני? 
 
במקרה של פניה להליכים משפטיים, יבנה לך משרדנו אסטרטגיה אופטימלית שתקנה לך יתרונות משפטיים בולטים בהליך המשפטי, ותביא למיצוי זכויותיך. 
     
ישנם כללי התנהגות חשובים ביותר לקראת הליך גירושין ובמהלכו, וחשוב מאוד שתדע/י אותם. פניה למשרדנו תבהיר לך אותם היטב למען הזהירות, אפקט ההפתעה וההצלחה. 
 
משרדנו נמצא באחד ממרכזי העסקים הפעילים בישראל ונותן שירות גם בעיר תל אביב.
 
עו"ד ליאת פסטרנק-אלקיים עומדת לרשותך בכל שאלה בנושא דיני משפחה, גירושין, מעמד אישי, ירושות וצוואות.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: