סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד ליאת גלילי פרל

ליאת גלילי פרל
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: מגדל ב.ס.ר מס' 4, קומה 4, רחוב מצדה 7, בני ברק
 הצג טלפון
פקס: 03-6884809
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עו"ד ליאת גלילי פרל - עורכת דין המתמחה בקניין רוחני

תחומי עיסוק:
גניבת עין,זכויות יוצרים,סימן מסחר,רישום פטנטים

אודות

עו"ד ליאת גלילי פרל הינה חברת לשכת עורכי הדין בישראל, בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים, אותם סיימה במרכז הבינתחומי בהרצליה. לאחר שנים כעורכת דין שכירה במשרדי עורכי הפטנטים הגדולים בארץ, הקימה עו"ד גלילי פרל את משרד פרל עורכי דין  אשר מעניק שירותי ייעוץ משפטי בתחומי הקניין הרוחני השונים, לרבות פטנטים, סימני מסחר, זכויות יוצרים, מדגמים, אינטרנט וסודות מסחריים בארץ ובעולם. 

       
משרדה מתמחה במתן ייעוץ בכל הקשור לזכויות קניין רוחני, ומלווה את הלקוחות בהליכים הנדרשים מול רשות הפטנטים בישראל ומול רשויות שונות ברחבי העולם לצורך רישום ואכיפת זכויות הקניין הרוחני. בנוסף, היא חברה בועדת הקניין הרוחני של לשכת עורכי הדין בישראל, ומתמחה בעריכת הסכמים שונים בתחום. בכדי לגוון את תחומי עיסוקיה ולהעניק ללקוחותיה ערך מוסף בתחום הייעוץ המשפטי, עברה עו"ד גלילי פרל התמחות גם בגישור, והיא בעלת תעודת מגשרת מוסמכת. 
         
נדבך נוסף לפעילותה של עו"ד ליאת גלילי פרל הוא היותה כותבת קבועה ובעלת טור שבועי בעיתון דה מרקר, והעברת הרצאות בעברית ובאנגלית, בסמינרים ובסדנאות בנושאים הקשורים לקניין רוחני.
          
עוה"ד גלילי פרל מאמינה כי לכל לקוח יש ליצור הליך המתאים לו בצורה ייחודית ופרטנית וזאת בהתאם לנסיבות המקרה. ואכן, בעזרת הניסיון שצברה במהלך השנים, היא משלבת ידע משפטי מקצועי עם יחס אישי ללקוח, במיוחד בתחום ההגנה על קניין רוחני על כל תתי הנושאים הרבים שקיימים בו. 
 
כמו כן, היא רואה חשיבות רבה במתן שירות וייעוץ ללקוחות במשרד, ולכן קיבצה במשרד צוות ייחודי ומגוון של עורכי דין ועורכי פטנטים מתחומים שונים המאפשר למשרד להעניק מענה למגוון סוגי לקוחות, החל מהלקוח הפרטי ועד לארגונים וחברות גדולות.
 
עורכת הדין ליאת גלילי פרל תשמח להעניק לכם פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום בכל הקשור לתחום הפטנטים והקניין הרוחני, ומובטחת לכם דיסקרטיות מלאה ועשיית מירב המאמצים לייצוג ברמה הגבוהה ביותר.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: