סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד ליאור מיימון

ליאור מיימון
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: גרניט 6
 
פקס: 077-4703570
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דיו בתחומים : עסקאות נדל"ן, התחדשות עירונית – תמ"א 38, צוואות וירושות, משפט מסחרי ואינטרנט.

תחומי עיסוק:
ירושה,צוואה,עסקאות פינוי בינוי,תמ"א 38

אודות

עו"ד ליאור מימון הינו המייסד והבעלים של 'ליאור מימון משרד עורכי דין'.

 

עו"ד ליאור מימון בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) מהקריה האקדמית – אונו וכן בוגר השתלמויות מקצועיות מגוונות בתחומי הפעילות של המשרד.

 

תחום ההתחדשות העירונית – תמ"א 38 הינו תחום חדש יחסית, מתפתח ודינמי מאוד. תחום זה, בשל מורכבותו הרבה,  דורש מקצועיות, סובלנות ורמת שירות גבוהה במיוחד.

 

משרדנו מעניק את מכלול הליווי המשפטי הדרוש לדיירים המבקשים לנצל את זכויותיהם ולהתקשר עם יזם לצורך ביצוע פרויקט במסגרת תמ"א 38.

 

אנו מלווים את הדיירים בכל שלבי הפרויקט, צעד אחר צעד, תוך הבטחת מיטב זכויותיהם עד להשלמת הפרויקט.

 

בשל העובדה כי צוואה הינה למעשה מסמך משפטי אשר באמצעותו מעניק אדם את כל רכושו אשר צבר במהלך חייו, הרי שתחום הצוואות והירושות מביא לידי ביטוי את אחד הנושאים המשפטיים הרגישים והחשובים ביותר לכל אדם. 

 

משרדינו מעניק את כלל השירותים המשפטיים הנדרשים הן בניסוח צוואה והן במהלך מימוש צוואה. כל זאת תוך מתן דגש מיוחד לרגישות הכרוכה בנושא זה, וכן בהקפדה יתרה על מימוש רצונו המדויק של הלקוח.

 

עו"ד ליאור מימון הינו בעל ניסיון מקצועי רחב ומגוון של למעלה מ-15 שנה כמהנדס במחלקות פיתוח של חברות הי-טק מובילות בתחום תקשורת הנתונים. ניסיון זה כלל בין היתר: ניהול מו"מ עם חברות זרות, ניסוח הסכמי מכר מגוונים, ניסוח הסכמי סודיות ועוד.

 

כמו כן, עו"ד ליאור מימון הינו בעל ניסיון במתן ייעוץ בכל הקשור לשימוש בתוכנות קוד פתוח – Open Source. תחום זה הינו תחום מפותח מאוד אשר הפעילות המשפטית בו, מתאפיינת בגופי תקינה ורישוי בינלאומיים אשר ישנה חשיבות מכרעת בהכרת תכני החלטותיהם.

 

משרדינו מתאפיין ברמת שירות גבוהה ומוקפדת, הן בפן המשפטי-מקצועי והן בפן השירות ללקוח. לקוחותינו מעודכנים באופן שוטף ומקצועי בכל מהלכי הטיפול בעניינם.

 

מטרתנו הראשונה במעלה היא שביעות רצונם של לקוחותינו. ואנו תמיד משתדלים לעשות את המיטב האפשרי – ביושר, בנחישות ובהגינות.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: