סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד ליאור ארז

ליאור ארז
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: יצחק בו ארי 6
 
עיר: רחובות
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בתחום הדין הפלילי עם דגש בדיני עבודה וליווי נפגעות בהליך פלילי

תחומי עיסוק:
עובדים זרים,הונאה ומרמה,הטרדה מינית,כתב אישום,מעצר עד תום הליכים

אודות

עו''ד ליאור ארז, בוגרת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת תל אביב משנת 1996, התמחתה בפרקליטות הפלילית של מחוז תל אביב. עו"ד ארז, חברה בלשכת עורכי הדין מאז שנת 2005, חקרה במסגרת עבודת הגמר שלה את האפליה כנגד עורכות דין בישראל. היא שימשה גם כעוזרת משפטית של כבוד השופטת טלי חימוביץ בבית המשפט המחוזי בבאר שבע, כמו גם כתובעת חיצונית מטעם המדינה בתחומי האכיפה הפלילית אל מול מעסיקי עובדים זרים או ישראלים.

 

עו''ד ליאור ארז הייתה בעברה חברת מועצה ארצית במפלגת "שינוי"נמנתה על פורום נשות שינוי, וכן ייצגה את צעירי המפלגה בכנס בינלאומי בנושאי חוץ וביטחון.

 

משרדה של עו''ד ליאור ארז מתמחה במספר תחומים עיקריים: המרכזי שבהם הוא תחום האכיפה הפלילי, עם דגש על אכיפה פלילית של דיני עבודה. התמחויות חשובות נוספות של המשרד הן בהגשת תביעות נגד מעשנים במקומות ציבוריים, מקומות עבודה ואתרי בילוי, כמו גם בליווי נפגעות בהליך הפלילי. בהקשר הזה, יש לציין את היותה של ארז בעברה חברה בשדולת הנשים בישראל, ואת התנדבותה בקו הסיוע המשפטי לנשים עובדות של "הקליניקה לזכויות נשים". אלה תורמים ליחס האישי אשר מוענק לכל לקוחה ולקוחה.

 

מאז הקמתו, בנה לעצמו המשרד מוניטין של מצוינות בתחום הפלילי, והעניק לאינספור לקוחות פתרונות משפטיים יצירתיים ויעילים. המשרד מציע פגישת ייעוץ ראשונית, ובה בדיקת מסמכים, ללא כל תשלום.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: