סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין כתב תביעה בלוד (3)

הגשת כתב התביעה היא הרגע בו נפתח כמעט כל הליך משפטי אזרחי. לניסוח ולהגשת כתב התביעה ישנם משמעויות מרחיקות לכת. השמטת פרט כזה או אחר, עלול לעלות לכם ביוקר, בהמשך המשפט. בשל החשיבות האדירה מומלץ להסתייע בעזרתם של עורכי דין לעריכת כתב תביעה, על מנת שאף פרט מהותי לא יישכח ויושמט. 

 
מעבר לפרטים "היבשים" אשר צריכים להיכלל בכתב בתביעה על פי תקנות סדרי הדין האזרחי הכוללים את פרטי התובע והנתבע או הנתבעים, ת.ז או כל אישיות משפטית אחרית כגון תאגיד וכו'. חשוב להבין כי את משמעות הגדרת הסעד אותו אתם מבקשים להשיג מן הנתבע. התייעצות עם עורכי דין לעריכת כתב תביעה תוכל לגלות לכם כי במידה ולא הגדרתם הסעד המבוקש הוספתם או גרעתם, לאחר תחילת ההליך המשפטי ובמיוחד בכתב התשובה, לא תוכלו לשנות את המצב ולזכות בסעד שלא ביקשתם וציינתם בכתב התביעה מלכתחילה. 
 
יש עוד לא מעט דגשים ודקויות שיש לשים לב אליהם, טרם הגשת כתב התביעה לבית המשפט. על מנת למקסם את סיכויי הצלחת תביעתכם, עליכם לפנות לעורכי דין המתמחים בעריכת כתבי תביעה. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד כתב תביעה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד כתב תביעה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום כתב תביעה

 • חגי ירון

  חגי ירון, עו"ד

  תחומי עיסוק: ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,כתב הגנה,כתב תביעה,תביעת פיצויים

 • אבי מורה, עו"ד

  עורך דין מתמחה בתחום המשפט האזרחי והמסחרי. מבין שירותי המשרד ייעוץ וטיפול משפטי בתחומי סחר בינלאומי,השקעות,זכויות יוצרים , לשון הרע ועוד.

  תחומי עיסוק: בית משפט שלום,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,כתב תביעה

 • עו"ד מיטל גבאי

  מיטל גבאי, עו"ד

  תחומי עיסוק: ייצוג משפטי,כתב תביעה,ליטיגציה

מאמרים אחרונים בנושא כתב תביעה

תביעה: פלסטינים הרסו אתר עתיקות

רשות העתיקות תובעת פיצויים משישה פלסטינים שהודו בהריסת עתיקות באתר הארכיאולוגי ״מערת הגולגולות״

תביעה ייצוגית נגד "הבימה" בגין שליחת הודעות פרסומיות

תביעה ייצוגית במסגרת "חוק הספאם" בסך עשרה מיליון שקלים הוגשה נגד תאטרון הבימה, לאחר ששלח מסרונים פרסומיים ללקוחה במשך מספר חודשים