סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד כרמי בוסתנאי

כרמי בוסתנאי
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: ריב"ל 4
 
פקס: 03-5374412
1 2 3 4 5 
1 חוות דעת
הוסף חוות דעת

מזה 27 שנים בעל משרד עורכי דין אשר תחום התמחותו העיקרי הוא דיני נזיקין

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,ועדה רפואית,זכויות רפואיות ,מחלת מקצוע,מיקרוטראומה,רשלנות רפואית בלידה,רשלנות רפואית בהריון

אודות

עו''ד כרמי בוסתנאי, בעל תואר במשפטים L.L.B מאוניברסיטת תל אביב (1985), וחבר בלשכת עורכי הדין מאז 1986. עו"ד בוסנתאי חבר בפורום הנזיקין של לשכת עורכי הדין מחוז תל אביב, וכן מחזיק בתעודת נוטריון מורשה. במהלך שנות הקריירה שלו, עסק עו"ד בוסתנאי בהרחבה בדיני הנזיקין למיניהם, והוא מתמחה בייצוג נפגעים בתחום זה. 

 
משרדו של עו''ד כרמי בוסתנאי הוקם בשנת 1986, ותחום ההתמחות העיקרי שלו הוא דיני נזיקין. במרוצת השנים, ייצג המשרד שורה ארוכה של לקוחות, וסייע להם לקבל את זכויותיהם, כמו גם פיצויים המגיעים להם. המשרד נחשב לאחד המובילים בישראל בכל הנוגע לייצוג נפגעים, ובעל מוניטין חיובי ביותר, הן בקרב לקוחותיו, והן בקרב גורמים במערכת המשפט בישראל.
 
ברמה הפרטנית יותר, עוסק המשרד גם בנושאים דוגמת רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות תלמידים וסטודנטים, דיני עבודה, ביטוח לאומי, אובדן כושר עבודה ועוד. עקב המורכבות המאפיינת תחום זה, שם המשרד דגש מהותי על ההתייחסות ללקוחותיו במלוא הרגישות, וליווי שלהם לאורך כל הדרך.
 
מעבר לעורכי הדין ולמתמחים הפועלים במשרד עו''ד כרמי בוסתנאי, נעזר המשרד בגורמים רפואיים מהמעלה הראשונה, המשלימים את תמונת השירות ללקוחות. מאפיין ייחודי נוסף של המשרד הוא התבססותו על שכר טרחה המהווה אחוז מסוים מסכום הפיצויים, דבר שמקל מאד על ההתנהלות הכלכלית של הלקוח.
 
המשרד מעניק ללקוחותיו ייעוץ אישי, בין השאר לגבי הערכת סיכויי התביעה שלהם. סיוע זה ניתן ללא שכר טרחה.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: