סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד ישראל חיות

ישראל חיות
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: גלעד 23
 הצג טלפון
פקס: 1533-9011002
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין לתחום דיני משפחה ומקרקעין

תחומי עיסוק:
גירושין,הסכם ממון,ירושה,צוואה,הסכם שכירות,חוזה מקרקעין,קניית דירה

אודות

עו"ד ישראל חיות, בוגר לימודי משפטים -  LL.B   ובעל תואר ראשון במדעי החברה ובמתמטיקה, הינו חבר בלשכת עורכי משנת 2007, עו"ד חיות מציע את שירותיו המשפטיים בתחום דיני משפחה ודיני מקרקעין, תוך התמחות בתיקים המתייחסים לגירושין, מעמד אישי וגם נדל"ן זאת לרבות התחדשות עירונית.
 

עו"ד ישראל חיות רכש ידע רחב בתחום הנדל"ן והמקרקעין במסגרת תפקידיו השונים. הוא שימש כמנכ"ל עירייה,מנכ"ל הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבניה בישראל, היה יזם ובעלים משותף  של מפעל למוצרי בניה ובעברו הרחוק גם תפקד כקצין בצה"ל בדרגת תת אלוף. בנוסף ללימודי המשפט, בחר עו"ד חיות גם במסלול של לימודי גישור ובוררות ולימודי-עומק שונים העוסקים בתחום המשפחה והמקרקעין מטעם לשכת עורכי הדין.
 

משרדו של עו"ד חיות, הפועל בשיתוף פעולה עם עורכי דין נוספים המתמחים בתחומים אחרים, מציע מענה נקודתי ללקוחותיו וטיפול אישי ומקצועי מאד. המשרד מתמקד בתיקים בתחום המשפחה, כמו הסכמי ממון, תביעות לגירושין או לשום בית, תביעות אבהות וגם הסדרי ראייה.
 

בתחום הירושות והצוואות, מטפל המשרד בתיקים הקשורים לעריכת צוואות, ביטול צוואות וגם מימושן. מעבר לכך, מציע המשרד גם שירותים משפטיים הקשורים לנדל"ן ולמקרקעין, כמו ייצוג משפטי במכירה או ברכישה של נכסים שונים, יעוץ בנושאים הקשורים לזכויותיו של משכיר או שוכר ועוד. 
 

עו"ד חיות, שצבר ניסיון רב בתחום לאורך השנים, מלווה את לקוחותיו בהתמודדות מול המערכות המשפטיות השונות ומייצגם אל מול בתי המשפט /בתי הדין ובפתרונות ובהסכמות גם מחוץ לכותלי בית המשפט

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: