סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד יצחק שמואל רוזנטל

יצחק שמואל רוזנטל
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: נתן הנביא 16
 
פקס: 153-77-5104904
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עו"ד וטוען רבני המתבסס על המשפט האזרחי והעברי תוך רצון להגיע להסכם העומד בקנה אחד עם שתי הגישות השונות.

תחומי עיסוק:
גירושין,הסדרי ראייה,הסכם ממון,מזונות אישה,מזונות ילדים,משמורת

אודות

 

יצחק שמואל רוזנטל משמש כעורך דין מוסמך, כמו גם כטוען רבני. בכך למעשה הוא משלב בין שני העולמות האלה: הייחוד שלו הוא בהתבססותו על המשפט האזרחי והעברי כאחד, והרצון הוא להגיע לפתרון אשר עומד בקנה אחד בשתי הגישות האלה. ככלל, עו''ד יצחק שמואל רוזנטל נוקט בגישה של חתירה להסכמים מרצון, דבר אשר בכוחו למנוע את ההליך המשפטי, שעלול להיות מורכב לעיתים.

 

עו''ד יצחק שמואל רוזנטל הוא בעל ניסיון עשיר בתחום: במשך שנים הוא ייצג לקוחות, מכל קצוות החברה, במקרים משפטיים ברמת מורכבות זו או אחרת. כמו כן, הוא רושם מאמרים בנושאים משפטיים, ואלה מופיעים בעיקר באתרי האינטרנט השונים.

 

משרדו של עו''ד יצחק שמואל רוזנטל ממוקם בבני ברק, וההתמקדות שלו היא בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי. בין הנושאים בהם מטפל המשרד, ניתן למנות ייצוג וניהול תביעות גירושין, כתובה, רכוש, מזונות אישה וילדים, משמורת והסדרי ראיה עריכת הסכמים מכל סוג (הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמי מכר ושכירות ועוד), ירושות, צוואות .

 

המשרד מעניק ליווי משפטי לכל אורך הדרך, וייצוג מלא בערכאות הרלוונטיות בתחום, הלא הם בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה. במשרד ניתן יחס אישי ללקוחות, והסיוע מתמקד בהשגת הפתרונות האידיאליים ביותר עבורם.

 

המשרד מעניק ייעוץ ראשוני בנושאים המשפטיים השונים, ובכך מאפשר לתכנן למעשה את האסטרטגיה במקרה משפטי נדון.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: