סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד יצחק-ארז קרט

יצחק-ארז קרט
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: ויצמן 107
 
פקס: 057-7961991
1 2 3 4 5 
2 חוות דעת
הוסף חוות דעת

משרד בוטיק אשר תחומי התמחותו: דיני משפחה, גירושין וירושה

תחומי עיסוק:
גירושין,הורות משותפת,הסדרי ראייה,הסכם גירושין,הסכם ממון,חלוקת רכוש,מזונות אישה,מזונות ילדים

אודות

משרדו של עו''ד יצחק קרט הינו משרד בוטיק אשר תחומי ההתמחות שלו הם דיני משפחה, גירושין וירושה. 

 
עו"ד קרט, מעבר למומחיותו בתחום דיני המשפחה, בקיא במיוחד בנושאים דוגמת נכסי קריירה ומשפט מסחרי. השילוב הזה מביא לייחודיות שלו בנוף המשפטי: עו''ד קרט הוא בעל מומחיות בהליכי גירושין אשר בתוכם חלוקה של נכסים עסקיים מהותיים, כמו גם ניהול עזבונות בהיקף גדול. כמו כן, משמש עו"ד קרט כסגן יו''ר ועדת הירושה במחוז תל אביב והמרכז.
   
משרד עו''ד יצחק קרט ושות' מעניק ללקוחותיו ייעוץ וליווי משפטי מלאים במקרים המאפיינים את תחום הגירושין בפרט, והמשפחה בכלל: הסכמי ממון, מזונות ילדים / אישה, משמורת והסדרי ראיה, ידועים בציבור, גירושין, חלוקת רכוש – והרשימה עוד ארוכה. בנוסף על כך, מתמחה המשרד גם בתחום המעמד האישי, ומטפל בתיקים בעלי זיקה עסקית מובהקת.
 
חלק ניכר מלקוחותיו של המשרד משתייכים למגזר העסקי, וביניהם אנשי היי-טק, מנהלים בכירים במשק הישראלי או בעלי נכסים. עבורם, מציע המשרד פתרונות מגוונים בנושאים דוגמת נכסי קריירה, מוניטין אישי ועסקי, חלוקת רכוש וכן הלאה. אנשי המשרד נעזרים לצורך עבודתם בליווי של בכירי המומחים בארץ בתחומים מגוונים, לרבות פסיכולוגיה, שמאות, כלכלה ועוד.
 
המשרד מציע פגישת ייעוץ גירושין, אשר אורכת כשעתיים, ומבהירה בפני הצדדים את האפשרויות העומדות בפניהם. ככלל, מצטיין המשרד בהענקת יחס אישי ללקוחותיו, אשר הכרחי במיוחד במקרים מורכבים מעין אלה.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: