סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד יעקב מושקט

יעקב מושקט
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: מאיר וייסגל 2
 הצג טלפון
עיר: רחובות
פקס: 08-9349799
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין לתחום דיני נזיקין ומקרקעין.

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,תאונות דרכים,תאונות עבודה,חוזה מקרקעין,קניית דירה

אודות

עו"ד יעקב מושקט הוסמך לעריכת דין בשנת 1998 ובשנת 2009 הוסמך כנוטריון. בשנת 2011 החל לשמש כבורר מוסמך וכיום הוא הבעלים של משרד עורכי דין ונוטריון יעקב מושקט. עו"ד מושקט מאמין שעל מנת לספק ללקוחות את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, ישנה חשיבות עליונה להתמקד ולהתמקצע בתחומים מסויימים בלבד. אי לכך, המשרד מתמחה באופן בלעדי בשני תחומים מרכזיים: דיני נזיקין וביטוח ודיני מקרקעין.
 

נזיקין וביטוח
 

עו"ד מושקט מתמחה בייצוג נפגעים בלבד ובתחום זה מחזיק לא רק בניסיון עצום אלא גם במוניטין רב. המשרד עוסק בכל קשת תביעות הנזיקין והביטוח. על קצה המזלג ניתן לציין תביעות לפיצויים בגין נזקי גוף בתאונות עבודה, תאונות דרכים, תביעות מכח פוליסות ביטוח למיניהן, כולל פוליסות ביטוח חיים ופוליסות אובדן כושר עבודה תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי לרבות ייצוג בוועדות רפואיות ותביעות על נזקי רכוש.
 

מקרקעין
 

המשרד מתמחה בטיפול במגוון רחב ביותר של עסקאות לרבות עסקאות של מכירת דירות יד שנייה, רכישת דירה מקבלן, מכירה של מגרשים ועוד.
 

שירותים נוספים
 

בין הנושאים הנוספים בהם עוסק המשרד ניתן למצוא עריכה של צוואות, חוזים עסקיים שונים, הסכמי ממון וכן מגוון של שירותי נוטריון. בין היתר מדובר על אימות תרגום, אימות צוואה, אימות הסכם ממון, אימות חתימה במקום ועוד.

 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: